4D City Puzzle New York

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Původní cena 999 Kč
Sleva -25%
Vaše cena s DPH 749 Kč
Množství
Značka 4D Cityscape
Vhodné pro děvčata i kluky od 8 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

4D City Puzzle New York

Postav si mapu slavného amerického města, včetně jeho historických i současných staveb a poznávej, jak se město měnilo v průběhu let.
Jen Vy si rozhodnete, jak vypadal New York během Americké války za nezávislost, nebo třeba v době velké hospodářské krize.

Balení obsahuje 1.díly pro historickou vrstvu, 2.díly pro současnou vrstvu, budovy pro třetí vrstvu a plakát historických událostí a seznam budov.

Vhodné pro děti od 8 let.
Počet dílků: 840
Rozměry po složení: 71 x 30 x 11 cm 

4D Puzzle obsahují 4 dimenze, tudíž i čas. Se stavebnicí si užijete tak spoustu zábavy, ale naučíte se i nové věci o městě, nebo historii.

1. První vrstva - historie z období před stovkami let New York - 1700
2. Druhá vrstva - současnost (jak vypadají města a státy v 21. století). Druhá vrstva se pokládá na první, má výřezy pro přírodní úkazy jako jsou řeky a hory. Díky centimetr vysoké pěně, ze které je vyrobena, se do ní dají vkládat budovy.
3. Třetí vrstva - doplnění budov New York - 1812 a přírodní úkazy staré tisíce let, pokládá se na druhou vrstvu.
4. Čtvrtá vrstva je čas. Můžete vidět, jak se města vyvíjela v čase. Sestavte si New York chronologicky a přidávejte budovy tak, jak byly skutečně postaveny.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu 4D City Puzzle New York odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > 4D City Puzzle New York

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku