4D City Puzzle USA

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Původní cena 999 Kč
Sleva -25%
Vaše cena s DPH 749 Kč
Množství
Značka 4D Cityscape
Vhodné pro děvčata i kluky od 8 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

4D City Puzzle - USA

Postav si mapu USA, včetně historických i současných staveb a přírodních úkazů a poznávej, jak se město měnilo v průběhu let.
Jen Vy si sestavíte, jak vypadaly Spojené státy během války Severu proti Jihu, nebo třeba v době, kdy zde nebylo ani zdaleko tolik států, jako dnes.

Balení obsahuje 1.díly pro historickou vrstvu, 2.díly pro současnou vrstvu, budovy pro třetí vrstvu a plakát historických událostí a seznam budov.

Vhodné pro děti od 8 let.
Počet dílků: 964
Rozměry po složení: 61 x 41 x 5 cm

4D Puzzle obsahují 4 dimenze, tudíž i čas. Se stavebnicí si užijete tak spoustu zábavy, ale naučíte se i nové věci o městě, nebo historii.

1. První vrstva - historie z období před stovkami let USA - 1783
2. Druhá vrstva - současnost (jak vypadají města a státy v 21. století). Druhá vrstva se pokládá na první, má výřezy pro přírodní úkazy jako jsou řeky a hory. Díky centimetr vysoké pěně, ze které je vyrobena, se do ní dají vkládat budovy.
3. Třetí vrstva - doplnění budov USA - 1450 a přírodní úkazy staré tisíce let, pokládá se na druhou vrstvu.
4. Čtvrtá vrstva - čas. Můžete vidět, jak se země vyvíjela v čase. Sestavte si USA a chronologicky přidávejte města tak, jak byly postupně budovány.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu 4D City Puzzle USA odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > 4D City Puzzle USA

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku