4kids o hračkách a hrách

Dárek k nákupu Hot Wheels

Dárek k nákupu Hot Wheels

31.01.2017

Získej skvělou peněženku v designu Hot Wheels! K nákupu 5 angličáků Hot Wheels teď na 4kids dostaneš zdarma cool obal na peníze v designu tvé oblíbené značky autíček a autodráh. Únor bílý - Hot Wheels šílí ;)

GEOMAG dětem - pomáhejte s námi

GEOMAG dětem - pomáhejte s námi

09.11.2016

Geomag a nadace Život dětem spojili síly pro dobrou věc. My jsme se stali partnery a všichni společně chceme pomoci dětem, které to potřebují. Přidáte se k nám? Zakoupením unikátní švýcarské konstrukční stavebnice Geomag nyní pomůžete vážně nemocným dětem v celé ČR. Z každé zakoupené stavebnice GEOMAG na našem e-shopu 4kids.cz v listopadu a prosinci 2016 získá nadace Život dětem o.p.s. 10 Kč. Nechte se nadchnout jedinečností magnetických stavebnic Geomag, které potěší malé i velké stavitele!

Odlož si platbu za dárky třeba až na leden 2017 s Kup Najisto

Odlož si platbu za dárky třeba až na leden 2017 s Kup Najisto

02.11.2016

Přemýšleli jsme, jak vám ještě více zjednodušit nákupy vánočních dárků pro vaše nejmilejší. Co byste řekli na to, že si doma v teple vyberete hračky, které by letos měly děti najít pod stromečkem, my vám je doručíme až domů a vy je zaplatíte třeba až po Vánocích. Díky odložené platbě Kup Najisto už nikdy nebudete kupovat „zajíce v pytli“.

Halloween je tady!

Halloween je tady!

17.10.2016

Věděli jste, že svátek Halloween má kořeny v Irsku a do Ameriky se dostal až v 19. století? Vyvinul se pravděpodobně z keltských oslav konce léta a příchodu zimy, při kterých Keltové zapalovali veliké ohně a navlékali si na sebe různé masky a převleky. Ty je měly ochránit před zlými duchy. Keltové totiž věřili, že tuto noc jim můžou duchové zemřelých pomáhat či naopak škodit.

Učení nemusí být mučení

Učení nemusí být mučení

13.09.2016

Ano, může to být naopak super zábava jak pro děti, tak i pro vás. Nudné biflování se stane minulostí, když je na trhu tolik krásných her zaměřených na vzdělávání. Děti po vědomostech často prahnou víc, než byste si mysleli. Kámen úrazu je, když nedokážeme získat a následně udržet jejich pozornost, což je, jak známo, dáma vskutku vrtkavá a nestálá. Moderní rodiče i pedagogové proto stále častěji sází na osvědčené pomůcky a hry, které dětem zábavnou formou pomůžou pochopit problematickou látku nebo prohloubí jejich nabyté znalosti. Chcete je znát také?

Pečujeme o miminko s Philips Avent

Pečujeme o miminko s Philips Avent

18.08.2016

Dokonalá péče již od narození s nadčasovými produkty. Spolehněte se na Philips Avent. Tyto produkty jsou zcela bezpečné pro nejmenší děti a usnadní vám každodenní péči o vaše miminko.

Kreativní novinky pro (ne)šikovné ruce

Kreativní novinky pro (ne)šikovné ruce

11.08.2016

Máte doma dítko, které rádo tvoří, kreslí si či maluje, nebo mu kreativní zábava nic moc neříká a vy byste to rádi změnili? V obou případech pro vás máme dobrou zprávu, protože jsme právě naskladnili úžasné tvořivé sady a výtvarné potřeby od značky SES, které k nám přišly přímo ze země tulipánů. Tato holandská kreativní stálice vyniká nápaditostí a špičkovou kvalitou svých produktů, které jsou zcela bezpečné pro děti a šetrné k přírodě. Zábava - Bezpečnost - Rozvoj. To jsou tři základní pilíře, na kterých tato značka kreativních hraček staví a má úspěch.

☀ 100 Kč pro vás

☀ 100 Kč pro vás

25.07.2016

Využijte letní slevu 100 Kč na objednávku nad 999 Kč a užijte si cenové prázdniny na 4kids.cz :) Stačí zadat v Košíku kód PRÁZDNINY a sleva 100 Kč je vaše. Platnost kódu je do 31. 7. 2016 23.59 hod.

Veselé koberce plné příběhů

Veselé koberce plné příběhů

16.05.2016

Po čem chodí vaše dítě? Jasně, ťape po zemi přece! Ale není zem, jako zem. Teď můžete podlahu v jeho pokoji povznést na vyšší úroveň. Jsou tady dětské koberce značky Vopi, které si děti zamilují díky pestrému vzhledu a vy kvůli kvalitě použitých materiálů a snadné údržbě. S kobercem Vopi snadno oživíte každý dětský pokojíček a podpoříte tak chuť ke hře a rozvoj dětské fantazie. Vybírat můžete z mnoha barev a motivů podle zájmů vašeho dítka.

Zajíce v pytli nemáme. Máme totiž Kup Najisto

Zajíce v pytli nemáme. Máme totiž Kup Najisto

01.05.2016

„Nekupuj zajíce v pytli.“ Kdo by byl řekl, že tohle chytré úsloví bude platit i v dnešní době online nákupů. Protože chceme, abyste u nás měli pohodové nakupování, přinášíme vám možnost platit pomocí služby Kup Najisto a přesvědčit se ještě před zaplacením o tom, že v balíčku od nás sedí ušák, ne číča. A že ten ušáček je přesně takový, jak jste si ho představovali. Teď navíc bez poplatku a s dopravou ZDARMA!

V pátek objednáš, v sobotu si hraješ.

V pátek objednáš, v sobotu si hraješ.

25.04.2016

Tohle určitě znáte. Je pátek, jste pozvaní na zítřejší oslavu narozenin synovce tety z pátého kolene nebo vás konečně přijede po letech navštívit spolužačka s manželem a drobotinou a vy nemáte žádný dárek. Ani žádný nápad. Pomoooooc!!! Hoďte se do klidu, 4kids a PPL vás v takové kritické situaci nenechají ve štychu! Stačí pár kliků (a tím nemyslíme ty na zemi) a perfektní hračky a hry sviští pod váš nos takovou rychlostí, že než řeknete sobotní oběd, máte je doma.

První botičky pro první krůčky! Revoluční capáčky Attipas nyní i na 4kids!

První botičky pro první krůčky! Revoluční capáčky Attipas nyní i na 4kids!

14.04.2016

Vždy s radostí vám přinášíme novinky, které splní vysoké nároky každé maminky a navíc příjemně usnadní péči o vaše miminko. Dětská obuv Attipas je jednou z nich. Tyto krásné capáčky jsou novinkou na českém trhu a jsou určené pro děti od 6 měsíců do 3 let. Díky své revoluční technologii umožňují správnou chůzi, která je tak maximálně přiblížena přirozené chůzi naboso. V mnoha stylových designech pro každý den.

HEXBUG Nano V2 Hurricane v naší TV kampani

HEXBUG Nano V2 Hurricane v naší TV kampani

11.11.2015

Zažij volný pád do trychtýře s prémiovým setem NANO V2 s 51 stavebními díly! Brouk Nano V2 bude prolézat nahoru, dolů, skrz trubky, aby prozkoumal své okolí, až dorazí k místu, kde jej bude čekat volný pád černým trychtýřem. Poté se sám rozhodne, kterým ze tří východů bude pokračovat v cestě. Dvě základny HEXBUG umožňují připojení dalších setů V2, které jsou mezi sebou navzájem kompatibilní.

Panenka Baby Annabelle je miminko jako živé!

Panenka Baby Annabelle je miminko jako živé!

15.05.2015

Panenky patří k tradičním, neodmyslitelným hračkám pro holky. Každá malá maminka by si přála mít miminko jako opravdové. Něžná miminka Baby Annabell německé firmy s dlouholetou tradicí Zapf Creation tak skutečně vypadají. Měkké tělíčko panenky navozuje pocit bezbrannosti děťátka. Některá miminka se smějí a radostně broukají, umí se napít ze své lahvičky. Když je děťátko unavené a pohladíte ho po čele, začne zívat a po chviličce usne. Pak už jen stačí uložit miminko do postýlky nebo do kočárku a nechat ho hezky odpočinout.

Všichni do zbraně! Je tu nová výzbroj NERF!

Všichni do zbraně! Je tu nová výzbroj NERF!

10.04.2015

Pozor, pozor! Důležité hlášení. Povoláváme všechny kluky a holky, chopte se svých NERF zbraní a pojďte si užít spoustu aktivní zábavy. Všichni do zbraně! Pod celosvětově známou značkou NERF najdete unikátní pistole a další střelné zbraně pro děti na měkké pěnové náboje. Z rozsáhlého sortimentu si vybere jistě každý milovník střelných zbraní a balistiky – od lehkých kapesních pistolí s laserovým zaměřováním, přes těžké samopaly a kulomety se zásobníky na nespočet střel, až po futuristicky vyhlížející pistole budoucnosti.

Panenky Monster High - oblíbené panenky příšerky

Panenky Monster High - oblíbené panenky příšerky

15.03.2015

Možná si říkáte, tak to tu ještě nebylo! Když jsme byli malí, musela být panenka především krásná nebo roztomilá. To se o panenkách Monster High nejspíš říci nedá. Přesto jsou oblíbené u holčiček už několik let. Nabízejí nová herní témata, ve kterých o dobrodružství a napětí rozhodně není nouze. Zcela určitě zjistíte, že těmto kloubovým panenkám nakonec neodoláte ani vy. Frankie Stein, Draculaura, Lagoonafire, Caty Noir a spousta dalších mají vybraný vkus nejen na módu, ale i další nezbytné doplňky. Pro panenky příšerky můžete mít skvělou koupelnu, toaletku, školní atelier na hodiny umění a nebo důmyslnou postel do ložnice Frankie Stein. A nejen to.

RC letadla - zalétejte si s letadly na dálkové ovládání

RC letadla - zalétejte si s letadly na dálkové ovládání

15.02.2015

Roztáhněte křídla a vzneste se vzhůru až k oblakům s RC modely letadel. Vůbec nevadí, pokud máte strach z výšek, protože s RC letadly můžete zůstat stát nohama pevně na zemi. Rádiem řízený model, nebo také RC model (z anglického radio controlled) je zmenšenina letadla, ovládaná na dálkové ovládání. Pilotem dopravního letadla, vojenského speciálu, kluzáku, práškovacího letadla, vrtulníku nebo nadzvukové stíhačky se tak může stát skutečně každý.

RC modely aut pro kluky i tatínky

RC modely aut pro kluky i tatínky

14.01.2015

Téměř každý malý kluk toužebně vyhlíží a očekává den svých osmnáctých narozenin, aby si mohl pořídit řidičský průkaz a poprvé usednout za volant automobilu. Nejeden tatínek se tak děsí dne, kdy si jeho ratolest přijde půjčit klíčky od jeho služebního auta. Není se čemu divit. Touha po čtyřech kolech a volantu je v nás prohlubována už od dětství, od dřevěných autíček, přes angličáky, až k prvnímu autu na dálkové ovládání. A právě s RC modely aut už nemusíte na nic čekat a můžete se bez rizika stát pirátem silnic už dnes. Svět rychlých kol, nikdy nekončících závodů a nebezpečných triků se vám otevírá s RC auty. Připravte ruce na volant a tři, dva, jedna … start!

Domeček pro panenky, to je malinký svět sám pro sebe

Domeček pro panenky, to je malinký svět sám pro sebe

18.12.2014

Domeček pro panenky to je malý svět, kde mají hlavní slovo děti. Rozhodovat o tom, kde bude umístěný který pokoj je opravdu velká zodpovědnost. Je potřeba najít ideální prostor pro kuchyňku i obývák, dětský pokoj a ložnici rodičů. Domečky pro malé i velké rodiny figurek nabízí firma Playmobil. Stačí se jen zamyslet nad tím, jestli je přáním vaší malé slečny zámek pro princeznu nebo dává přednost modernímu stylu. Každý dům můžete zařídit krásným nábytkem s velkým množstvím drobných doplňků.

Odrážedlo je pro děti způsobem, jak na procházce stačit i dospělým

Odrážedlo je pro děti způsobem, jak na procházce stačit i dospělým

08.12.2014

Sotva se děti naučí chodit, zatouží pohybovat se na procházkách s dospělými svižněji. Vždyť je to tak nespravedlivé! Maminka i tatínek, dokonce i starší sourozenci, mají tááák dlouhé nohy a chodí hrozně rychle. Odrážedlo je jednoduše skvělý vynález pro nejmenší. Pohyb na dětském odrážedle pozitivně podporuje správný vývoj kyčelních kloubů.

Dětská kuchyňka je hračka na několik let.

Dětská kuchyňka je hračka na několik let.

19.11.2014

S kuchyňkou si budou vaše děti hrát několik let. A zdaleka se nejedná jen o hraní pro holky a holčičky. Vždyť mezi světově proslulé šéfkuchaře patří právě muži. V kategorii Hrajeme si na profese najdete kuchyňky různých rozměrů a s báječným vybavením. Můžete si vybrat z pestré nabídky plastových kuchyněk nebo kuchyněk ze dřeva či dřevotřísky. Samozřejmou součástí je zpravidla varná deska, trouba a dřez, často v kuchyňce objevíte i vestavěné spotřebiče, jako myčku, kávovar nebo ledničku. Kuchyňku můžete doplnit o mikrovlnnou troubu a další sadu nádobí. Zcela určitě budete potřebovat další hrnce, talířky i příbory. Nesmí chybět ani kávový servis.

Merkur je stavebnice s historií, která sahá do počátku minulého století

Merkur je stavebnice s historií, která sahá do počátku minulého století

07.11.2014

Kdo šroubuje, nezlobí! Každý tatínek si ze svých dětských let pamatuje hodiny a hodiny nekončící zábavy, ale i titěrné dřiny a náročného plánování s Merkurem, který je fenoménem mezi českými stavebnicemi. Při skládání, montování a stavění důmyslných konstrukcí z Merkuru, si procvičíte svojí šikovnost a manuální zručnost, stejně jako trpělivost. Pro stavebnici Merkur jsou typické různobarevné kovové, děrované pláty, které se spojují pomocí drobných šroubků a matiček. Z Merkuru můžete složit pohyblivé modely motorek, bugin, aut nebo letadel či vrtulníků, konstrukce budov, traktory, bagry, stavební jeřáby a mnoho dalšího. Vaší fantazii se meze nekladou!

Stavebnice a tvůrčí stavění pro kluky i holky

Stavebnice a tvůrčí stavění pro kluky i holky

23.10.2014

Stavebnice všeho druhu jsou dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších kategorií hraček pro děti, u kterých ale svůj čas mnohdy nadšeně tráví i tatínkové a dědečkové. A není se čemu divit. Při hraní se stavebnicemi máte možnost realizovat svoje nejtajnější sny a plány a poskládat si celý svět na míru. Záleží jenom na vás, jestli postavíte nedobytný hrad či pevnost, vydáte se na dobrodružnou plavbu s piráty, nebo rovnou složíte z kostek raketoplán a vyrazíte kolonizovat měsíc. Ve svém vlastním městě, které poskládáte od základů, se můžete stát hasičem, policistou nebo třeba farmářem. Se stavebnicemi se vaší fantazii žádné meze nekladou, záleží jen na vaší šikovnosti a tvořivosti.

Dřevěné hračky přinášejí stále nové podněty, které děti nikdy neomrzí.

Dřevěné hračky přinášejí stále nové podněty, které děti nikdy neomrzí.

06.10.2014

Dřevěné hračky najdete téměř ve všech kategoriích a herních tématech. Stavby z dřevěných kostek bohatě rozvíjejí dětskou fantazii a skoro vždy zjistíte, že kostiček na hraní není nikdy dost a že bude třeba dokoupit další stavební materiál. Stavění z dřevěných kostek není hrou jen pro kluky, ale postavit si pohádkový zámek z pestrobarevných kostiček, bude jistě hračkou i pro šikovné holky. Velké barevné korálky na navlékání pomáhají malým dětem procvičit jemnou motoriku. Navlékací obrázek můžete mít vždy po ruce ve své kabelce a zkrátit tak dětem dlouhou chvíli při čekání na sestřičku či bratříčka u školy nebo v čekárně u lékaře.,

Nahoru