4kids o hračkách a hrách

DPD Expres: nejrychlejší v Praze 07.12.2016:

DPD Expres: nejrychlejší v Praze

Už jste vyzkoušeli naše nejrychlejší doručení po Praze?
S novou službou DPD Expres můžete mít balíček třeba už dnes.
Jen za 149 Kč! Praha už volá, Praha už volá...
GEOMAG dětem - pomáhejte s námi 09.11.2016:

GEOMAG dětem - pomáhejte s námi

Geomag a nadace Život dětem spojili síly pro dobrou věc. My jsme se stali partnery a všichni společně chceme pomoci dětem, které to potřebují.
Přidáte se k nám?
Zakoupením unikátní švýcarské konstrukční stavebnice Geomag nyní pomůžete vážně nemocným dětem v celé ČR. Z každé zakoupené stavebnice GEOMAG na našem e-shopu 4kids.cz v listopadu a prosinci 2016 získá nadace Život dětem o.p.s. 10 Kč.
Nechte se nadchnout jedinečností magnetických stavebnic Geomag, které potěší malé i...
Odlož si platbu za dárky třeba až na leden 2017 s Kup Najisto 02.11.2016:

Odlož si platbu za dárky třeba až na leden 2017 s Kup Najisto

Přemýšleli jsme, jak vám ještě více zjednodušit nákupy vánočních dárků pro vaše nejmilejší.
Co byste řekli na to, že si doma v teple vyberete hračky, které by letos měly děti najít pod stromečkem, my vám je doručíme až domů a vy je zaplatíte třeba až po Vánocích.
Díky odložené platbě Kup Najisto už nikdy nebudete kupovat „zajíce v pytli“.
Halloween je tady! 17.10.2016:

Halloween je tady!

Věděli jste, že svátek Halloween má kořeny v Irsku a do Ameriky se dostal až v 19. století? Vyvinul se pravděpodobně z keltských oslav konce léta a příchodu zimy, při kterých Keltové zapalovali veliké ohně a navlékali si na sebe různé masky a převleky. Ty je měly ochránit před zlými duchy. Keltové totiž věřili, že tuto noc jim můžou duchové zemřelých pomáhat či naopak škodit.
Učení nemusí být mučení 13.09.2016:

Učení nemusí být mučení

Ano, může to být naopak super zábava jak pro děti, tak i pro vás. Nudné biflování se stane minulostí, když je na trhu tolik krásných her zaměřených na vzdělávání.
Děti po vědomostech často prahnou víc, než byste si mysleli. Kámen úrazu je, když nedokážeme získat a následně udržet jejich pozornost, což je, jak známo, dáma vskutku vrtkavá a nestálá.
Moderní rodiče i pedagogové proto stále častěji sází na osvědčené pomůcky a hry, které dětem zábavnou formou pomůžou pochopit problematickou...
Pečujeme o miminko s Philips Avent 18.08.2016:

Pečujeme o miminko s Philips Avent

Dokonalá péče již od narození s nadčasovými produkty. Spolehněte se na Philips Avent.
Tyto produkty jsou zcela bezpečné pro nejmenší děti a usnadní vám každodenní péči o vaše miminko.
Kreativní novinky pro (ne)šikovné ruce 11.08.2016:

Kreativní novinky pro (ne)šikovné ruce

Máte doma dítko, které rádo tvoří, kreslí si či maluje, nebo mu kreativní zábava nic moc neříká a vy byste to rádi změnili? V obou případech pro vás máme dobrou zprávu, protože jsme právě naskladnili úžasné tvořivé sady a výtvarné potřeby od značky SES, které k nám přišly přímo ze země tulipánů.
Tato holandská kreativní stálice vyniká nápaditostí a špičkovou kvalitou svých produktů, které jsou zcela bezpečné pro děti a šetrné k přírodě.
Zábava - Bezpečnost - Rozvoj. To jsou tři základní...
☀ 100 Kč pro vás 25.07.2016:

☀ 100 Kč pro vás

Využijte letní slevu 100 Kč na objednávku nad 999 Kč a užijte si cenové prázdniny na 4kids.cz :)
Stačí zadat v Košíku kód PRÁZDNINY a sleva 100 Kč je vaše.
Platnost kódu je do 31. 7. 2016 23.59 hod.
Veselé koberce plné příběhů 16.05.2016:

Veselé koberce plné příběhů

Po čem chodí vaše dítě?
Jasně, ťape po zemi přece! Ale není zem, jako zem. Teď můžete podlahu v jeho pokoji povznést na vyšší úroveň. Jsou tady dětské koberce značky Vopi, které si děti zamilují díky pestrému vzhledu a vy kvůli kvalitě použitých materiálů a snadné údržbě.
S kobercem Vopi snadno oživíte každý dětský pokojíček a podpoříte tak chuť ke hře a rozvoj dětské fantazie. Vybírat můžete z mnoha barev a motivů podle zájmů vašeho dítka.
Zajíce v pytli nemáme. Máme totiž Kup Najisto 01.05.2016:

Zajíce v pytli nemáme. Máme totiž Kup Najisto

„Nekupuj zajíce v pytli.“
Kdo by byl řekl, že tohle chytré úsloví bude platit i v dnešní době online nákupů. Protože chceme, abyste u nás měli pohodové nakupování, přinášíme vám možnost platit pomocí služby Kup Najisto a přesvědčit se ještě před zaplacením o tom, že v balíčku od nás sedí ušák, ne číča. A že ten ušáček je přesně takový, jak jste si ho představovali. Teď navíc bez poplatku a s dopravou ZDARMA!
1 | 2 | 3 | 4 | Nahoru

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku