Abrick 3049 City 3

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Původní cena 999 Kč
Sleva -7%
Vaše cena s DPH 925 Kč
Množství
Značka Abrick
Vhodné pro děvčata i kluky od 16 měsíců
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Abrick 3049 City 3

Velká stavební sada Abrick City. Sada obsahuje rušnou křižovatku, jejíž součástí jsou nájezdy, kruhový objezd, podzemní garáže, heliport s vrtulníkem, 4 barevná autíčka a další doplňky.

Stavebnice je vyrobena z kvalitního plastu a všechny dílky, které lze snadno skládat i rozkládat, jsou zároveň kompatibilní s dalšími sadami stavebnice Abrick.

Stavebnice Abrick je vhodná i pro menší děti a nabízí různá herní rozšíření. Děti si tak mohou krásně pohrát, rozvíjet vlastní představivost a zabavit se stavěním a vyprávěním vlastních příběhů. Stavění kostiček a jejich kombinování navíc rozvíjí jemnou motoriku, pozornost a děti si s barevnými kostkami mohou procvičit i jednoduché počty, nebo rozpoznávání barev.

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Materiál: plast
Rozměry: 75 x 48 x 9 cm
Země původu: Francie

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Abrick 3049 City 3 odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Abrick 3049 City 3

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku