Abrick 3085 Stavbaři s jeřábem 67 ks

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 389 Kč
Značka Abrick
Vhodné pro kluky od 18 měsíců do 6 let
Záruka 2 roky

Abrick 3085 Stavbaři s jeřábem 67 ks

Sada Staveniště od dětské stavebnice Abrick potěší každého malého stavbaře. Obsahuje vše potřebné, pro úspěšné stavění, a tak v balení naleznete bagr, nákladní auto, jeřáb, shrnovač, dopravní značky a další doplňky, které se na staveniště hodí.

Stavebnice je vyrobena z kvalitního plastu a všechny dílky, které lze snadno skládat i rozkládat, jsou zároveň kompatibilní s dalšími sadami stavebnice Abrick.

Stavebnice Abrick je vhodná i pro menší děti a nabízí různá herní rozšíření. Děti si tak mohou krásně pohrát, rozvíjet vlastní představivost a zabavit se stavěním a vyprávěním vlastních příběhů. Stavění kostiček a jejich kombinování navíc rozvíjí jemnou motoriku, pozornost a děti si s barevnými kostkami mohou procvičit i jednoduché počty, nebo rozpoznávání barev.

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Počet dílů: 67
Materiál: plast
Rozměry: 60 x 40 x 27 cm
Země původu: Francie

Na Váš dotaz k produktu Abrick 3085 Stavbaři s jeřábem 67 ks odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Abrick 3085 Stavbaři s jeřábem 67 ks

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku