Abrick Maxi 7708 Kostky s čísly 30ks

Dostupnost Skladem (4 ks)
Vaše cena s DPH 229 Kč
Množství
Značka Abrick
Vhodné pro děvčata i kluky od 1 do 5 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Abrick 7708 Kostky Maxi s čísly 30ks

Veliké stavební kostky Abrick pro malé děti (již od 1 roku) jsou barevné, mají na sobě čísla a obrázky, a tak kromě rozvíjení drobné motoriky během stavění mají také edukativní charakter.

Stavebnice je vyrobena z kvalitního plastu a všechny dílky, které lze snadno skládat i rozkládat, jsou zároveň kompatibilní s dalšími sadami stavebnice Abrick. Sady Abrick Maxi jsou narozdíl od ostatních stavebnic Abrick 4x větší

Stavebnice Abrick je vhodná i pro menší děti a nabízí různá herní rozšíření. Děti si tak mohou krásně pohrát, rozvíjet vlastní představivost a zabavit se stavěním a vyprávěním vlastních příběhů. Stavění kostiček a jejich kombinování navíc rozvíjí jemnou motoriku, pozornost a děti si s barevnými kostkami mohou procvičit i jednoduché počty, nebo rozpoznávání barev.

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Materiál: plast
Počet dílů: 30
Rozměry balení: 19 x 9,5 x 29 cm
Země původu: Francie

Na Váš dotaz k produktu Abrick Maxi 7708 Kostky s čísly 30ks odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Abrick Maxi 7708 Kostky s čísly 30ks

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku