Abrick Maxi 7748 Kostky v boxu Princezna na zámku 83ks

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 569 Kč
Značka Abrick
Vhodné pro děvčata i kluky od 1 do 5 let
Záruka 2 roky

Abrick Maxi 7748 Kostky v boxu Princezna na zámku 83ks

MAXI stavební kostky Abrick pro malé děti (již od 1 roku) v plastovém boxu. Víko může zároveň posloužit jako podložka pro stavění. Sada Princezna na zámku je ideální pro malé milovnice pohádek. Zámek je růžový, má krásnou bránu a spoustu věží.

Stavebnice je vyrobena z kvalitního plastu a všechny dílky, které lze snadno skládat i rozkládat, jsou zároveň kompatibilní s dalšími sadami stavebnice Abrick. Sady Abrick Maxi jsou narozdíl od ostatních stavebnic Abrick 4x větší.

Stavebnice Abrick je vhodná i pro menší děti a nabízí různá herní rozšíření. Děti si tak mohou krásně pohrát, rozvíjet vlastní představivost a zabavit se stavěním a vyprávěním vlastních příběhů. Stavění kostiček a jejich kombinování navíc rozvíjí jemnou motoriku, pozornost a děti si s barevnými kostkami mohou procvičit i jednoduché počty, nebo rozpoznávání barev.

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Počet dílů: 83
Materiál: plast
Rozměry: 48 x 26 x 25,5 cm
Země původu: Francie

Na Váš dotaz k produktu Abrick Maxi 7748 Kostky v boxu Princezna na zámku 83ks odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Abrick Maxi 7748 Kostky v boxu Princezna na zámku 83ks

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku