ADC Blackfire Disney Víly 11 cm panenka a velký hrací set - Víla Modrovločka s kuchyňským setem

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 499 Kč
Značka Black Fire
Licence Disney
Vhodné pro děvčata od 4 do 12 let
Záruka 2 roky

Disney Víly 11 cm panenka a velký hrací set - Modrovločka

Víla Modrovločka žije v Zimolese a je sestrou víly Zvonilky, Je zvědavá, neposedná a zábavná. Ráda tvoří originální skluzavky na zamrzlých vodopádech.Oblečená bývá v šatech, které se ledově třpytí, nosí ledové doplňky.

Panenka víla má vyjímatelná křídla, pohyblivé ruce a nohy.

Obsah balení: Víla Modrovločka s vyjímatelnými křídly a stylovými šaty, střevíčky pro vílu, kuchyňka (otevírací dvířka a úložný prostor), vařečka, tác, hrnec, koláč, dort, zvířecí kamarád.

Vhodné pro děti od 4 let. 

Na Váš dotaz k produktu ADC Blackfire Disney Víly 11 cm panenka a velký hrací set - Víla Modrovločka s kuchyňským setem odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > ADC Blackfire Disney Víly 11 cm panenka a velký hrací set - Víla Modrovločka s kuchyňským setem

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku