ADC Blackfire Ticket to Ride - India and Switzerland

ADC Blackfire Ticket to Ride - India and Switzerland
Akce

-22% 799 Kč

629 Kč

s DPH

Dostupnost

Dočasně nedostupné

Značka
Kód výrobce
BLF DOW720114

BlackFire Ticket to Ride - India and Switzerland

Ticket to Ride - India and Switzerland je mapové rozšíření populární vláčkové hry Ticket to Ride. K jejímu hraní je nutné vlastnit jednu z původních her - Ticket to Ride nebo Ticket to Ride Europe.

India je herní plocha určená pro 2-4 hráče. Zde můžete krom klasického získávání bodů za postavené tratě a zkompletované spoje brát body dalšími dvěma způsoby. Hráč, kterému se zadaří postavit nejdelší trať, získává bonus deseti bodů a každý, komu se podaří spojit města nejen na kartách lístků, ale i města z obou takovýchto karet dohromady získává další přídavné body. Za první dva takovéto spoje bude hráč odměněn pěti dalšími body, poté třemi až do maxima čtyřiceti.

Switzerland je reprint mapy z Ticket to Ride: Switzerland, vydané v roce 2007. Hrací plocha je určena pro 2-3 hráče. Na tomto plánu nebudete propojovat pouze města, ale i státy, sousedící se Švýcarskem. Hráč, který splní lístek nařizující mu propojení států, získává největší počet bodů. Narozdíl od ostatních her ze série Ticket to Ride, odstraněné karty dáváte úplně pryč ze hry, namísto navrácení do balíčku. Navíc lokomotivy zde moho být využívány pouze ke stavbě tunelů.

Tato hra je pouze rozšíření

Hra obsahuje:

  • mapa Indie
  • mapa Švýcarska
  • karty cílů a pravidla pro každou mapu

Hra neobsahuje:

  • česká pravidla
  • není v českém jazyce

Vhodné pro hráče od 8 let.

Určeno pro 2 až 4 hráče.

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 4 do
Průměrná délka hry (min) 60 min
Věk od 8 let
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Související produkty