Albi 11291 - Svět - otázky a odpovědi

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 549 Kč
Značka Albi
Vhodné pro děvčata i kluky od 12 do 99 let
Záruka 2 roky

Svět - otázky a odpovědi - Albi 11291

Jak dobře znáte svůj domov - planetu Zemi? Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu kolem světa plnou poznání a brzy se z vás stane opravdový světoběžník.
V této vědomostní hře najdete 2400 otázek týkajících se planety Země a jejích obyvatel. Otázky jsou rozděleny do 6 okruhů podle jednotlivých kontinentů: Evropa, Asie, Afrika, Severní a Jižní Amerika, Austrálie a Oceánie a kategorie Napříč kontinenty.
V každém ze šesti okruhů se vyskytují otázky z těchto oborů: historie, kultura, příroda/věda/technika, geografie, sport a různé. Během hry si užijete nejen spoustu zábavy, ale také se dozvíte mnoho zajímavých informací z celého světa.

Balení obsahuje: 400 karet s 2400 otázkami a odpověďmi, herní plán, 6 figurek, 36 žetonů v 6 barvách kontinentů, hrací kostku a pravidla hry.

 

Vhodné pro děti od 12 let.
Určeno pro 2 - 6 hráčů.
Doba hraní: cca 45min

 

Na Váš dotaz k produktu Albi 11291 - Svět - otázky a odpovědi odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Albi 11291 - Svět - otázky a odpovědi

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku