Alexander Samohlásky a souhlásky

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Vaše cena s DPH 199 Kč
Množství
Značka Alexander
Vhodné pro děvčata i kluky od 7 do 9 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Alexander Samohlásky a souhlásky

Tato společenská vzdělávací hra podporuje myšlení, učí správnému pravopisu, rozšiřuje slovní zásobu a cvičí koncentraci.

Hra, která nabízí emoce i zábavu obsahuje dvě varianty. V první z nich se každý hráč snaží z vylosovaných písmenek složit slovo, které bude mít tolik samohlásek, kolik jich ukáže předchozí hod hrací kostkou. Vyhrává ten z hráčů, který bude slova skládat nejrychleji a nejčastěji. Ve druhé variantě hráči vytváří nová slova přikládáním vylosovaných písmenek ke slovům, která byla předtím sestavena na stole.

Balení obsahuje: 70 ks kostičky se souhláskami, 36 ks kostičky se samohláskami, 2 ks kostičky "žolík", 1 ks přesýpací hodiny, 1 ks sáček, 1 ks hrací kostka s čísly, 1 ks český návod

Vhodné pro děti od 7 let
Země původu: EU

Na Váš dotaz k produktu Alexander Samohlásky a souhlásky odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Související zboží...
Nahoru
Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Alexander Samohlásky a souhlásky

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku