Aligames Povídačky rodinná komunikační hra

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Původní cena 249 Kč
Sleva -14%
Vaše cena s DPH 215 Kč
Množství
Značka Aligames
Vhodné pro děvčata i kluky od 3 do 7 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Aligames Povídačky rodinná komunikační hra

Komunikační hra pro rodiny s dětmi ve věku 3-7 let. Hra rozvíjí a posiluje vzájemné porozumění, komunikaci a přátelství mezi rodiči a dětmi, sourozenci i prarodiči. Na každé z padesáti kartiček najdete pět otázek a jeden úkol vztahující se k obrázkum z druhé strany. Na obrázcích jsou vyobrazeny situace z reálného života, s kterými se děti mohou běžně setkat. Úkol se vždy týká tématu na obrázku. Střídá se vyprávění příběhu, který musí obsahovat tři zadaná slova, a zpívání písničky.Děti si odpovídáním na otázky rozšíří slovní zásobu, zlepší komunikační schopnosti a přednes, zároveň budou umět zareagovat na podobnou situaci v reálném světě. Dospělí oživí svou paměť a stráví příjemný čas se svými dětmi. Hru může hrát již jedem dospělí a jedno dítě.

Zalaminované kartičky jsou připevněny ke kruhové karabině. Hru je tak možné vzít kamkoli sebou, do auta, do batohu na koupaliště i do letadla, Otázky a úkoly ve hře byly konzultovány s dětskou psycholožkou, speciálními pedagogy a vyzkoušeny přímo s dětmi v mateřské školce.

Vhodné pro děti od 3 let.

Počet hráčů: 2-6
Délka jedné hry: 10-60min
Země původu: ČR

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Aligames Povídačky rodinná komunikační hra odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Aligames Povídačky rodinná komunikační hra

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku