Appen chytré elektronické pero EPLine EP02020

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Původní cena 499 Kč
Sleva -60%
Vaše cena s DPH 199 Kč
Množství
Značka EPline
Vhodné pro děvčata i kluky od 3 do 12 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

EPLine EP02020 - Appen chytré elektronické pero

Appen! To je chytré elektronické pero pro tablety a chytré telefony určené dětem (Tablet ani chytrý telefon není součástí balení!)
Malujte, hrajte si a učte se přímo na svém tabletu nebo chytrém telefonu! To vše vám umožní jedinečné elektronické pero Appen. Stáhněte si aplikaci zdarma a popusťte uzdu své fantazii! Stačí připojit Appen k vašemu zařízení a zábava může začít. Pozor! Appen nepotřebuje žádné baterie! Appen komunikuje s tabletem nebo chytrým telefonem propojením přes audio výstup. Aplikace pak umožňuje peru kreslit na obrazovku čáry, jejich tloušťka se mění v závislosti na tom, jak silně se na pero zatlačí. Appen můžete použit také jako joysticky a zahrát si hru s auty. Vyberte ty správné aktivity pro vaše dítě, a to buď pro děti mladší, nebo starší pěti let. Učte se písmena nebo pište čísla. Nahrajte si názvy obrázků nebo si uložte svůj obrázek. Komunikuje jak se systémem Android, tak se systémem App. Balení obsahuje Appen, náhradní hrot a návod.

Více informací na stránkách výrobce Appen

Seznam kompatibilních zařízení a další, bližší informace získáte na stránkách Appen - zařízení

Vhodné pro děti od 2 let.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Appen chytré elektronické pero EPLine EP02020 odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Appen chytré elektronické pero EPLine EP02020

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku