Asmodee Dixit CZ

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Původní cena 799 Kč
Sleva -16%
Vaše cena s DPH 669 Kč
Množství
Značka Asmodee
Vhodné pro děvčata i kluky od 8 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Asmodee Dixit CZ

Populární asociační rodinná desková hra. Hra podněcuje a rozvíjí dětskou fantazii a zároveň dokáže zabavit dospělé.

Na začátku každý z hráčů obdrží několik karet s neobvyklými a různorodými obrázky. Jeden z hráčů se stane vypravěčem, vybere tajně jednu ze svých karet a podle obrázku sestaví příběh nebo jen jedním slovem, větou, zvukem ji popíše. Následně ostatní hráči vyberou jednu ze svých karet, která nejvíce odpovídá popisu vypravěče. Všechny vybrané karty se vyrovnají vedle sebe a hráči (mimo vypravěče) se snaží skrytě uhodnout, která z karet je vypravěče.
Správné odpovědi jsou hodnoceny posunováním dřevěných králíčků - figurek - po bodovací stupnici, která je umístěna vně krabice od hry.
Smysl hry je, aby hráč správně vyhodnotil, jak podrobně svou kartu popsat. Příliš lehký nebo příliš těžký popis přinese méně bodů, protože buď málo nebo naopak příliš mnoho hráčů uhodne správné řešení.

Balení obsahuje: krabici s počítací stupnicí, 84 karet s netradičními ilustracemi, 36 hlasovacích žetonů, 6 dřevěných králíčků a pravidla.

Vhodné od 8 let
Počet hráčů: 3-6
Délka hry: 30 min.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Asmodee Dixit CZ odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Související zboží...
Nahoru
Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Asmodee Dixit CZ

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku