Asmodee Koncept

799 Kč

649 Kč

-18%
DĚLÁ RADOST UŽ 154 DĚTEM
Dostupnost

SKLADEM

Značka
Kód výrobce
AMO ASCON01CZ

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Asmodee Koncept

Ve hře Koncept je vaším cílem uhodnout slova naznačená pomocí nápovědy ze symbolů - konceptu.

Na začátku doprostřed stolu položte hrací plán tak, aby na něj všichni hráči viděli a pohodlně dosáhli. Zamíchejte balíček karet konceptů a položte ho lícem dolů vedle hracího plánu. Vytvořte hromádky dvojitých vítězných bodů a jednoduchých vítězných bodů. Do misky dejte figurky a kostičky – cenné nástroje při tvorbě nápovědy! Vytvořte týmy, nejlépe ze sousedících hráčů.

Jakmile si hráči rozeberou všech dvanáct žetonů dvojitých vítězných bodů, hra končí. Vítězí hráč nebo hráči, kteří získali nejvíce vítězných bodů.

Balení obsahuje: hrací plán se symboly, 5 sad figurek, 1 zelená sada pro označení hlavního konceptu, 4 sady (modrá, červená, žlutá, černá), pro pomocné koncepty (symbol vykřičníku a 8 kostiček), 110 karet konceptů (každá s 9 slovy/frázemi ve třech obtížnostech – lehké, těžké a výzva), Jednoduché a dvojité žetony vítězných bodů, 2 herní přehledy, 1 miska na uskladnění a pravidla hry.

Vhodné pro děti od 10 let
Počet hráčů: 4 - 12
Průměrná doba hry: 40 min
Země původu: Německo

Počet hráčů (od) 4 od
Počet hráčů (do) 12 do
Doba hry (min) 40 min
Výbava 1x hrací plán, 110x karet, 39x žetonů - ( 27 jednduchých a 12 dvojitých), 1x miska na uskladnění, 47x plastových figurek, 2x herní přehledy a 1x pravidla hry
Věk od 10 let
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Dotaz k produktu