Asmodee Koncept

Dostupnost Skladem (1 ks)
Původní cena 899 Kč
Sleva -30%
Vaše cena s DPH 629 Kč
Množství
Značka Asmodee
Vhodné pro děvčata i kluky od 10 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Asmodee Koncept

Ve hře Koncept je vaším cílem uhodnout slova naznačená pomocí nápovědy ze symbolů - konceptu.

Na začátku doprostřed stolu položte hrací plán tak, aby na něj všichni hráči viděli a pohodlně dosáhli. Zamíchejte balíček karet konceptů a položte ho lícem dolů vedle hracího plánu. Vytvořte hromádky dvojitých vítězných bodů a jednoduchých vítězných bodů. Do misky dejte figurky a kostičky – cenné nástroje při tvorbě nápovědy! Vytvořte týmy, nejlépe ze sousedících hráčů.

Jakmile si hráči rozeberou všech dvanáct žetonů dvojitých vítězných bodů, hra končí. Vítězí hráč nebo hráči, kteří získali nejvíce vítězných bodů.

Balení obsahuje: hrací plán se symboly, 5 sad figurek, 1 zelená sada pro označení hlavního konceptu, 4 sady (modrá, červená, žlutá, černá), pro pomocné koncepty (symbol vykřičníku a 8 kostiček), 110 karet konceptů (každá s 9 slovy/frázemi ve třech obtížnostech – lehké, těžké a výzva), Jednoduché a dvojité žetony vítězných bodů, 2 herní přehledy, 1 miska na uskladnění a pravidla hry.

Vhodné pro děti od 10 let
Počet hráčů: 4 - 12
Průměrná doba hry: 40 min
Země původu: Německo

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Asmodee Koncept odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Související zboží...
Nahoru
Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Asmodee Koncept

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku