Autosedačka Leonardo Bellelli modrozelená 0-18kg

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
BEL 01LEO019

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Autosedačka Leonardo Bellelli modrozelená 0-18kg

Bezpečnostní skupina 0+ / 1 vhodná pro děti s hmotností 0-18kg, dokonalé připevnění k sedadlům ve vozidle díky exkluzivnímu vestavěnému napínaku bezpečnostních pásů, excelentní boční ochrana dítěte při nárazu, ergonomický adaptér pro novorozence, 5-bodové bezpečnostní pásy v sedačce s vysoce kvalitním polstrováním pro komfortní cestování dítěte a s protiskluzovými vložkami, nastavitelná až do 6 různých pozic.

Všechny autosedačky Bellelli byly vyvinuty v souladu s normou ECE 44/04 a každá z nich musí projít nejpřísnějším bezpečnostním testem - zkouškou bezpečnostních pásů a upínací spony, odolnosti vůči korozi a v neposlední řadě procházejí crash testy (série nárazových testů při čelních a bočních nárazech). Společnost Bellelli testuje své autosedačky v prestižním nizozemském Institutu pro testování TNO a u německého autoklubu ADAC.

Dětské sedačky Bellelli splňují již s výrazným předstihem normu ECE R44/04, která nahradí v roce 2009 starší normu ECE R44/03. Dle nové normy ECE R44/04 není možné testovat prototypy autosedaček, ale již pouze hotové výrobky.

Země původu EU
záruka 2 roky

Dotaz k produktu