Avionaut Glider Fit Autosedačka 9-25kg šedo-olivová

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
AVT AV340-S09
Tento produkt si již zakoupilo 6 zákazníků

Avionaut Glider Fit Autosedačka 9-25kg šedo-olivová

Ergonomická dětská autosedačka pro děti od 9 do 25 kg. Autosedačka Avionaut Glider Fit roste spolu s Vaším dítětem a po celou dobu mu zaručuje maximální bezpečnost a vysoký komfort při cestování.

Sedačka má vysoké boční opěrky, které chrání dítě při bočním nárazu a zároveň mu zajistí pohodlný spánek při dlouhé cestě. Pěnová polypropylenová opěrka pohodlně podpírá krk vašeho dítěte. Sedačka je polohovatelná (až šest poloh), snadno nastavíte sklon. Dítě tak může cestovat v poloze, která je mu nejpříjemnější.

Pro děti od 9 do 18 kg se autosedačka do auta nainstaluje pomocí tříbodového pásu v automobilu. Napínač bezpečnostních pásů zaručí dokonalé upevnění. Dítě je do sedačky upoutáno vlastním pětibodovým pásem. V okamžiku kdy dítě povyroste do kategorie 15 - 25 kg, pětibodový pás se odstraní a dítě se poutá pomocí bezpečnostního pásu automobilu.

Měkké vložky, které je možné zakoupit jako příslušenství, zaručují tepelný komfort a cirkulaci vzduchu. Možnost praní potahu v pračce. Shránka na návod v zadní části sedačky.

Zárukou kvality autosedaček Avionaut je jejich kompletní výroba v Evropě, zaručující úplnou kontrolu nad jejich výrobou a použitými materiály. Autosedačka odpovídá normě ECE R44/04.

Vhodné pro děti od 9 do 25 kg (cca od 9 měsíců - 7 let)

Rozměry: 44x66x62 cm
Hmotnost: 7,15 kg
Země původu: EU

Rozměr (cm) 44x66x62 cm
Hmotnost (kg) 8.15 kg
Věk od 10 měsíců do 7 let
záruka 2 roky
Pro koho Kluky a holky, Miminka (0-12 měsíců), Nejmenší (1-3 roky)

Související produkty