BABY born 819722 - my little BABY born®, Koupací panenka, 32 cm

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 559 Kč
Značka Baby Born
Vhodné pro děvčata od 2 do 5 let
Záruka 2 roky

BABY born 819722 - my little BABY born®, Koupací panenka, 32 cm. Interaktivní panenka Baby Born pro děti od 2 let. Roztomilá panenka my little BABY born se moc ráda koupe ve vaně a mazlí se svou maminkou, umí také pít z lahvičky a čůrat. Má příjemné měkké tělíčko jako stvořené k mazlení. Její malá maminka ji může koupat, stačí jen sundat dupačky a šup do vany. Po teplé koupeli má panenka my little BABY born ale žízeň a malá maminka musí dát panence napít vody z její lahvičky. Sotva se ale panenka napije, už se jí chce čůrat! To samozřejmě není žádný problém, protože panenka má svou ekologickou textilní plenku, kterou může použít znovu a znovu. - Balení obsahuje: panenku v dupačkách a v čepičce, lahvičku a textilní plenku.

2+

 

Na Váš dotaz k produktu BABY born 819722 - my little BABY born®, Koupací panenka, 32 cm odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > BABY born 819722 - my little BABY born®, Koupací panenka, 32 cm

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku