Babymoov Baby monitor Touch Screen

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 4 699 Kč
Značka Babymoov
Vhodné pro děvčata i kluky
Záruka 2 roky

Babymoov Baby monitor Touch Screen

Praktická digitální videochůvička s dotykovou obrazovkou. Chůvička se skládá z malé kamerky a dotykového barevného displeje o rozměru 3,5“ s vysokým rozlišením TFT. Na obrazovce lze nastavovat sílu jasu a obraz je možné zoomovat. Chůvička má funkci indikátoru stavu baterie, nebo ukazatele teploty. Kamera s obrazovkou je obousměrná, což umožňuje mluvit k dítěti. K displeji lze zapojit až 4 jednotlivé kamery. (Součástí balení je jedna.) Rodičovská jednotka je vybavena dobíjecí baterií a síťovým adaptérem. Dětská jednotka je vybavena nočním světlem, automatickým nočním viděním a otočnou videokamerou. Kromě toho obsahuje také 3 skladby, které může přehrávat a lze je ovládat z rodičovské jednotky na dálku. Dosah mezi zařízeními je v budově až 50 metrů, ve volném prostředí až 250 metrů. Další funkcí multifunkční chůvičky je možnost ukládat obrázky/fotky, či videozáznam vašeho děťátka na SD kartu (není součástí balení). V neposlední řadě chůvička umí aktivovat přenos obrazu na základě detektoru pohybu a využívá hlasové aktivace přenosu obrazu "VOX funkce".

Vhodné pro děti od narození.

Materiál: plast
Dosah: 250 metrů
Výkon: 50 mW 
Frekvence: 2,4 GHz FHSS 
Rozměry jednotky: 12 x 9 cm

Na Váš dotaz k produktu Babymoov Baby monitor Touch Screen odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KOJENECKÉ ZBOŽÍ > Babymoov Baby monitor Touch Screen

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku