Barbie 2v1 pódium a zákulisí

Dostupnost Skladem (2 ks)
Původní cena 1 999 Kč
Sleva -25%
Vaše cena s DPH 1 499 Kč
Množství
Značka Barbie
Vhodné pro děvčata od 3 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Barbie 2v1 pódium a zákulisí

Multifunkční sada pro panenky Barbie, díky které se Vaše panenka stane hvězdou večera. Součástí skládací saday Transforming camp-to-stage je senzační pódium a zákulisí, které je bohatě vybaveno, nechybí tam šatna, nahrávací pult, ani kosmeticko-kadeřnický pultík.

Sada je zavírací. Po otevření se však panenka rázem ocitne v nádherné růžové šatně. Šatna je vybavena skříní s ramínky na oblečení, velkým zrcadlem, sklopnou postelí k odpočinku a opravdovým závěsem, aby Barbie nebyla nikým rušena. Na druhé straně je modrý kout, který slouží panence jako nahrávací studio, kde může panenka zkoušet svůj zpěv, používat mikrofon a modrá backstage je vybavena navíc kosmetickým salónem, aby to Barbie během vystoupení slušelo. 

Mezi šatnou a backstage je nádherné prostorné pódium. Každá panenka se stane superstar a zazáří ve světlech reflektorů!

Sada obsahuje: skládací pódium a zákulisí, 2 sklopné postele, stůl, židli, hudební stojan, stojan na mikrofon, 2 deky, 2 ramínka na oblečení, hřeben na vlasy pro panenku, pudřenku, 1 sluneční brýle, 2 stojany na stání panenek

Panenka není součástí balení.

Vhodné pro děti od 3 let.

Materiál: plast
Délka pódia: cca 116 cm
Rozměry balení: 50,5 x 16 x 32,5 cm

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Barbie 2v1 pódium a zákulisí odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Barbie 2v1 pódium a zákulisí

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku