Barbie set barevné hrátky (Mattel CFN40)

Dostupnost Skladem (2 ks)
Původní cena 799 Kč
Sleva -34%
Vaše cena s DPH 529 Kč
Množství
Značka Barbie
Licence Barbie licence
Vhodné pro děvčata od 3 do 8 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Barbie set barevné hrátky (Mattel CFN40)

Užij si s Barbie a jejím štěňátkem spoustu zábavy a vzrušujících proměn v kosmetickém salónu! Pomocí vody můžeš měnit barvy oblečení nejen u panenky Barbie, ale i u jejího štěňátka. V salónu je kosmetický stolek s vodou. Stačí použít namočený hřebínek a navlhčit jím top Barbie nebo namočit pejska. Nanesením studené vody na top pomocí hřebínku vykouzlíš zářivé barvy. Vyzkoušej si Barbie rozzářit od hlavy k patě! Až se ti okouká nový outfit panenky nebo štěňátka, začni na novo! Jak? Štěňátko namoč do teplé vody a Barbie osuš. Jejich barva se tak vrátí do původního stavu. Zábava s kosmetickým salónem tak nikdy nekončí. Balení obsahuje top pro Barbie, štěňátko měnící barvu, kosmetický stolek s umyvadlem a hřebínkem.

3+

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Barbie set barevné hrátky (Mattel CFN40) odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Barbie set barevné hrátky (Mattel CFN40)

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku