Barbie Thumbelina DVD 2013

Dostupnost Skladem (4 ks)
Vaše cena s DPH 225 Kč
Množství
Značka Bontonfilm
Vhodné pro děvčata od 2 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Barbie Thumbelina DVD

Kouzelný svět Twillerbees znamená žít v poklidu, v souladu s přírodou mezi divokými květinami a ukrývat takové dívenky, jakou je i Malenka a její přátelé.

Když se Malenka dozví, že kousek louky, kterou obývají je převezen jen kvůli rozmaru raozmazlené dívky do jejího bytu, jsou smutní. Když ale odhalí stavební plány, které by zničily celou krajinku Twillerbees, musí zasáhnout.

Malenka se svou láskou k přírodě dokáže velké věci i při své nepatrné velikosti. Potvrzuje tak, že i malý človíček může se svým velkým srdcem může obhájit správnou věc. 

Vhodné pro děti od 2 let
Délka: 75 min
Nosič: DVD
Režie: Conrad Helten
Scénář: Elise Allen
Hrají: Kelly Sheridan, Kathleen Barr, Gary Chalk, Tabitha St. Germain, Kelly Metzger, Natasha Calis, Ashleigh Ball, Mackenzie Gray

Na Váš dotaz k produktu Barbie Thumbelina DVD 2013 odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KNIHY A FILMY > Barbie Thumbelina DVD 2013

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku