Biemme

Italská společnost Biemme má za sebou víc, jak 65-ti letou historii. Její zakladatel Enea Montanelli původně začínal výrobou příslušenství pro kola a motocykly. Postupem času se dopracoval na výrobu autíček, šlapadel a tříkolek z kovu i plastových materiálu. V dnešní době jsou jeho výrobky celosvětově vyhlášené. Společnost Biemme klade důraz na kvalitu použitého materiálu a bezpečnost produktů. Proto jsou výrobky neustále podrobovány zátěžovým testům a přísný kontrolám. Hlavním cílem společnosti je vyrábět pouze takové produkty, které přinášejí radost jak dětem, tak i rodičům. Děti milují pojízdné prostředky značky Biemme. Kromě spousty zábavy jsou děti neustále v pohybu a to přispívá k jejich zdravému rozvoji.

Nacházíte se: 4kids > Podle značky > Biemme

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku