Black Fire Temné znamení

Dostupnost Skladem (2 ks)
Původní cena 899 Kč
Sleva -22%
Vaše cena s DPH 699 Kč
Množství
Značka Black Fire
Vhodné pro děvčata i kluky od 14 do 99 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Black Fire Temné znamení

Společenská hra plná napětí, tajemných sil a pátrání po nadpřirozenu. Nadpřirozené zlo zamořilo univerzitní muzeum!

Ve hře "Temné znamení" se 1 až 8 hráčů vydává v roli vyšetřovatelů do zoufalého boje s jedním z Prastarých ohromných a nesmírně mocných bytostí, které dlí v nekonečné prázdnotě rozprostítajícíc se mezi světy. Pomocí hodů zvláštními kostkami vyšetřovatelé prozkoumávají muzeum, jež se má stát místem, kde chtějí tyto nestvůrné kreatury proniknout do našeho světa. Odvaha a schopnosti vyšetřovatelů jim umožňují získat nejrůznější odměny, z nichž tou nejcennější je Temné znamení, starodávný symbol schopný zapudit Prastarého zpět do nicoty a přinést vítězství ve hře. Avšak čas neúprosně ubíhá a s každou odbitou půlnocí je Prastarý stále blíže k úplnému probuzení. Nepodaří-li se vyšetřovatelům Prastarého včas zapudit, procitne ze své neklidné dřímoty a celé lidstvo bude odsouzeno k záhubě!

Temné znamení je kooperativní hra plná napětí a nepředstavitelných hrůz, inspirovaná tvorbou mistra hororu H. P. Lovecrafta.

Obsah balení: 1 kniha pravidel, 1 kartónové hodiny, 6 zelených kostek, 1 žlutá kostka, 1 červená kostka, 1 karta vstupu do muzea, 16 karet vyšetřovatelů, 8 karet Prastarých, 18 karet dobrodružství, 8 karet Jiných světů, 12 karet běžných předmětů, 12 karet vzácných předmětů, 12 karet zaklínadel, 8 karet spojenců, 32 karet Mýtů, 16 žetonů vyšetřovatelů, 30 žetonů příčetnosti, 30 žetonů zdraví, 15 žetonů stop, 22 žetonů nestvůr, 5 žetonů maskovaných nestvůr, 12 žetonů zkázy, 17 žetonů Temného znamení, pravidla

Věk: 14+
Počet hráčů: 1 - 8
Délka hry: 1 - 2 hod.
Materiál: karton, plast
Rozměry balení: 25 x 25 x 5 cm

 

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Black Fire Temné znamení odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Black Fire Temné znamení

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku