Bloco stavebnice Draci ohně a vody

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 525 Kč
Značka Bloco
Vhodné pro kluky od 6 do 12 let
Záruka 2 roky

Bloco stavebnice Draci ohně a vody

Víš, že Vodní draci jsou schopni vidět věci z různých úhlů pohledu, a že Ohniví draci dotáhnou do konce každou věc, kterou si usmyslí? Popusť uzdu své fantazii a s nejnovější stavebnicí Bloco sestav a prozkoumej všechny dračí vlastnosti, které se mohou přenést i na tebe.

Můžeš skládat dva modely podle podrobného návodu, nebo můžeš vytvářet své vlastní kreace mícháním a otáčením jednotlivých kousků a spojů. Můžeš také smíchat dílky s jinými stavebnicemi Bloco a vytvářet tak ještě více zajímavých tvorů.

Bloco Draci ohně a vody získaly v USA ocenění Hračka roku 2012 v kategorii konstrukční stavebnice. Cenu udílí Creative Child Awards Program, sestávající z maminek a pedagogů.

Vhodné pro děti od 6 let
Materiál: tvrzená pěna
Počet dílů: 235
Velikost modelů: až 35 cm

Na Váš dotaz k produktu Bloco stavebnice Draci ohně a vody odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Související zboží...
Nahoru
Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Bloco stavebnice Draci ohně a vody

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku