Bonaparte Pat a Mat Soubor her

Dostupnost Skladem (3 ks)
Původní cena 669 Kč
Sleva -33%
Vaše cena s DPH 449 Kč
Množství
Značka Bonaparte
Licence Pat a Mat
Vhodné pro děvčata i kluky od 4 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Bonaparte Pat a Mat Soubor her

Soubor 9 rodinných her, které doprovází postavičky Pata a Mata. Soubor obsahuje klasické hry jako Člověče, nezlob se!, Kvarteto, Domino či Pexeso a několik nových originálních her jako Přetahovaná, Velký úklid, Míchačka, Pat a Mat na výletě a Řady.

Obsah balení: 3 oboustranné herní plány, 4 postavičky Pata a Mata, 16 figurek, 2 kostky, 36 žetonů, Pexeso, Kvarteto a Domino.

Obsah:

  • Člověče, nezlob se! - Úkolem jednotlivých hráčů je projít po stanovené dráze na herním plánu a postavili všechny čtyři figurky na cílová pole. Vyhrává ten, kdo jako první umístí všechny figurky v cíli. Ostatní pokračují dále ve hře.
  • Pat a Mat na výletě - Hráč, který je na tahu hází kostkou a postupuje po směru šipky. Hru vyhrává hráč, který se jako první dostane přesným hodem do cíle.
  • Míchačka - Hra s barevnou kostkou pro 2-4 hráče. Cílem hry je dovést postavičku Pata k políčku s míchačkou. Aby hráč vyhrál, musí cestou vysbírat všechny klasické figurky. Tyto figurky ve hře představují velké kameny v písku. Pokud se hráči s postavičkou Pata nepodaří vysbírat tento „nepořádek“, vyhrává hráč, jehož figurka dorazí do cíle jako první.
  • Řady - Hra pro 2 - 4 hráče ve které je cílem pomocí bodování na středovém čtverci dopravit velkou figurku po stupnici na okraji hracího plánu z pole nula na pole deset.
  • Přetahovaná - Hráč na tahu hodí hrací kostkou a postoupí kupředu ke středu herního plánu. Ostatní hráči následují ve směru pohybu hodinových ručiček. Pokud je před hrací figurkou volný prostor, musí se figurka pohybovat pouze vpřed. Ten, jehož figurka zůstala na herním poli poslední, je vítězem hry.
  • Velký úklid - Hra pro 2-4 hráče, kde cílem hry je co nejdříve vyhledat čtyři předměty v barvě své figurky, vrátit se rychle na startovní pole a nakonec vyhledat co nejvíce bonusových „zlatých“ karet.
  • Kvarteto -. Hra určena pro libovolný počet hráčů, nejméně však 3. Karty se zamíchají a rozdají mezi hráče. Hráč zleva od rozdávajícího začíná, a to tak, že se zeptá kteréhokoliv z hráčů na požadovanou kartu. Pokud tuto kartu vyzvaný hráč má, musí ji tazateli odevzdat. Ten se ptá na další karty tak dlouho, dokud se mu vyhledávání karet daří. Ve hře pokračuje dotázaný hráč, který nevlastní požadovanou kartu. Úplná kvarteta se ihned vyloží na stůl. Každé kvarteto se skládá ze 4 karet např. 1A, 1B, 1C, 1D. Vyhrává ten, kdo získá nejvíce kvartet.
  • Pexeso - Hra pro 2 a více hráčů se skládá z 20 obrázkových dvojic. Principem hry je vyhledávání párů.
  • Domino - Sada z 28 kamenů, kde se přikládají k sobě stejná čísla a obrázky. Vítěz je ten, kdo se nejrychleji zbaví svých kamenů.

Vhodné pro děti od 4 let.
Materiál: karton, plast, dřevo
Počet hráčů: 2 - 4
Délka hry: 20 - 40 min.
Rozměry balení: 36,5 x 31,5 x 7,5
Země původu: ČR

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Bonaparte Pat a Mat Soubor her odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Bonaparte Pat a Mat Soubor her

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku