Bontonfilm DVD 3x DVD Madagaskar 1-3

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
BNF D007078
Tento produkt si již zakoupili 3 zákazníci

DVD 3DVD Madagaskar 1-3

Tropický ostrov Madagaskar se svými deštnými pralesy, savanami, loukami poskytl útočiště hrdinům stejnojmenného animovaného filmu. Čtyři hrdinové z newyorské Zoo zebra, lev, hroch a žirafa na ostrově ztroskotají a postupně poznávají, jak vypadá opravdový život v džungli. Potkávají tučňáky a lemury v čele se samolibým králem. Postupně zažívají spoustu napětí i legrace při pokusu o návrat domů.

Madagaskar 1

Čtyři hrdinové z newyorské Zoo zebra Marty, lev Alex, hrošice Glorie a žirafák Melman na ostrově ztroskotají a postupně poznávají, jak vypadá opravdový život v džungli. Potkávají tučňáky a lemury v čele se samolibým králem.

Madagaskar 2

Čtveřice přátel se spolu tentokrát ocitne v Africe. Nové prostředí tohoto kontinentuvspolu nese nečekané příběhy.

Madagaskar 3

Čtveřice přátel plují mořem vstříc Monte Carlu, kde ppotřebují dostihnou tučňáky, které potřebují, aby měli šanci vrátit se domů. Vystaví se tak nebezpečí organizaci na odchyt zvířat. Maskují se proto v kočovném cirkuse, který se chystá až do New Yorku. Zvládne čtveřice kamarádů vystupovat s cirkusem, když na to nejsou cvičení?

Hlavním zvířecím hrdinům propůjčily své hlasy hvězdy jako Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer a Jada Pinkett Smithová, v českém znění pak Filip Blažek, Filip Švarc, Miroslava Peštilová, Václav Vydra a Zbyšek Pantůček.

Premiéra: 2005 - 2012
Režie: Eric Darnell, Tom McGrath
Zvuk: Dolby Digital 5.1:anglicky, Dolby Digital 5.1:česky, Dolby Digital 2.0:slovensky, Dolby Digital 5.1:maďarsky
Titulky: anglicky, česky, maďarsky, slovensky

Tato kolekce vychází v distribuci Bontonfilm.

Věk od 2 let
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Související produkty