Bontonfilm DVD Doba ledová 2 - Obleva

Bontonfilm DVD Doba ledová 2 - Obleva
Akce

-49% 229 Kč

119 Kč

s DPH

Dostupnost

Skladem 4 kusy
Dnes u Vás

Doprava
Značka
Kód výrobce
BNF D000455

DVD Doba ledová 2  Obleva

Příběh mamuta, šavlozubého tygra a lenochoda se odehrává v době ledové. Napětí v myslích Mannyho, Diega, Sida  stejně jako teplota kolem stoupá. Naši přátelé musí uniknout z údolí . A tak se tito legrační tvorové vydávají na vzrušující cestu krajinou tajícího ledu a prchají před velkou povodní. Manny má obavu, že je poslední žijící mamut a je smutný při pohledu do spokojených rodin, které míjí. Nakonec se ale potkávají s mamutkou Ellie, která si získá Mannyho srdce. Zažívají společně ale i mnoho legrace. O veselí se nezapomene postarat lenochod, vážný tygr ostražitě hlídá bezpečnost smečky a mamut trpělivým způsobem prošlapává stezku. Jak to může být v době ledové i skrze tání ledu zapeklité, dokresluje průběžně krysoveverka se svým nedostižitelným oříškem.
Chris Wedge, nositel Oscara za "nejlepší krátký animovaný film" režíroval Dobu ledovou povedeným způsobem a proto tento rodinný film pobaví stejně jako Shrek nebo Příšerky s.r.o.

Užijte si zábavu s rodinným filmem "Doba ledová"!

Film v české verzi
Dabing: Jiří Lábus, Ota Jirák, Zdeněk Mahdal atd.
Režie: Carlos Saldanha Chris Wedge
Zvuk: Audio 5.1 angličtina, Audio 5.1 čeština, Audio 5.1 slovenština, Titulky angličtina, Titulky čeština, Titulky slovenština

Délka DVD: 87 min

 

Věk od 2 let
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Související produkty