Bontonfilm DVD Doba ledová 2 - Obleva

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Původní cena 229 Kč
Sleva -48%
Vaše cena s DPH 119 Kč
Množství
Značka Bontonfilm
Vhodné pro děvčata i kluky od 2 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

DVD Doba ledová 2  Obleva

Příběh mamuta, šavlozubého tygra a lenochoda se odehrává v době ledové. Napětí v myslích Mannyho, Diega, Sida  stejně jako teplota kolem stoupá. Naši přátelé musí uniknout z údolí . A tak se tito legrační tvorové vydávají na vzrušující cestu krajinou tajícího ledu a prchají před velkou povodní. Manny má obavu, že je poslední žijící mamut a je smutný při pohledu do spokojených rodin, které míjí. Nakonec se ale potkávají s mamutkou Ellie, která si získá Mannyho srdce. Zažívají společně ale i mnoho legrace. O veselí se nezapomene postarat lenochod, vážný tygr ostražitě hlídá bezpečnost smečky a mamut trpělivým způsobem prošlapává stezku. Jak to může být v době ledové i skrze tání ledu zapeklité, dokresluje průběžně krysoveverka se svým nedostižitelným oříškem.
Chris Wedge, nositel Oscara za "nejlepší krátký animovaný film" režíroval Dobu ledovou povedeným způsobem a proto tento rodinný film pobaví stejně jako Shrek nebo Příšerky s.r.o.

Užijte si zábavu s rodinným filmem "Doba ledová"!

Film v české verzi
Dabing: Jiří Lábus, Ota Jirák, Zdeněk Mahdal atd.
Režie: Carlos Saldanha Chris Wedge
Zvuk: Audio 5.1 angličtina, Audio 5.1 čeština, Audio 5.1 slovenština, Titulky angličtina, Titulky čeština, Titulky slovenština

Délka DVD: 87 min

 

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Bontonfilm DVD Doba ledová 2 - Obleva odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KNIHY A FILMY > Bontonfilm DVD Doba ledová 2 - Obleva

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku