Bontonfilm DVD Doba Ledová

Dostupnost Skladem (3 ks)
Původní cena 229 Kč
Sleva -48%
Vaše cena s DPH 119 Kč
Množství
Značka Bontonfilm
Vhodné pro děvčata i kluky od 2 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

DVD Doba Ledová
 
Příběh mamuta, šavlozubého tygra a lenochoda se odehrává v době ledové. Tito tři hrdinové najdou malého lidského človíčka, kterého si moc oblíbí, ale ví, že by bylo správné vrátit ho k lidskému druhu. O to se také snaží. Při hledání cesty správným směrem musí zvládnout a překonat mnohé nástrahy. Zažívají společně ale i mnoho legrace. O veselí se nezapomene postarat lenochod, vážný tygr ostražitě hlíhá bezpečnost smečky a mamut trpělivým způsobem prošlapává stezku. Jak to může být v době ledové skrze mráz a led zapeklité, dokresluje průběžně veverka se svým nedostižitelným oříškem.
Chris Wedge, nositel Oscara za "nejlepší krátký animovaný film" režíroval Dobu ledovou povedeným způsobem a proto tento rodinný film pobaví stejně jako Shrek nebo Příšerky s.r.o.
 
Užijte si zábavu s filmem "Doba ledová"!
 
Film v české verzi
Dabing: Jiří Lábus, Ota Jirák, Zdeněk Mahdal atd.
Režie: Carlos Saldanha Chris Wedge
Zvuk: Audio 2.0 hebrejština, Audio 2.0 řečtina, Audio 5.1 angličtina, Audio 5.1 čeština, Audio 5.1 polština, Titulky angličtina, Titulky čeština, Titulky hebrejština, Titulky chorvatština, Titulky maďarština, Titulky polština

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Bontonfilm DVD Doba Ledová odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KNIHY A FILMY > Bontonfilm DVD Doba Ledová

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku