Chuggington 56010 - Starý Petr

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 239 Kč
Značka Chuggington
Vhodné pro kluky od 3 do 8 let
Záruka 2 roky

Starý Petr - Chuggington 56010
3+

Starý Petr je černo-červená parní lokomotiva. Je nejstarším vláčkem z Chuggingtonu. Je mu 150let, ale i přes jeho vysoký věk dokáže stále tahat těžké náklady , i když o něco pomaleji než ostatní vláčky z městečka.

Konstrukce mašinky je dřevěná a má plastová kolečka. Díky magnetům se dá snadno spojovat s ostatními mašinkami. Je Kompatibilní s Tomášovou vláčkovou dráhou a i s některými dalšími dřevěnými vláčkovými dráhami.

Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které se chovají jako lidi -  mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Hlavními hrdiny jsou dieselové mašinky Wilson a Bruno a elektrická Koko. Koko se učí jezdit po kolejích. Každé jejich vlakózní dobrodružství přináší spoustu legrace, zábavy i poučení.

Na Váš dotaz k produktu Chuggington 56010 - Starý Petr odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Chuggington 56010 - Starý Petr

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku