Clementoni 11479 - Kouzelné triky - sada 40 kouzel

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
ALB Y47

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Kouzelné triky - sada 40 kouzel - Clementoni 11479

7+

40 kouzel jako od skutečných kouzelnických mistrů - to vše obsahuje kouzelnická sada Kouzelné triky.

Překvapte své kamarády spoustou zajímavých kouzel, které najdete v této sadě. Stanou se z vás velcí kouzelníci, kteří budou umět nechat zmizet vodu v novinách, přeměnit šátek na vejce nebo na kouzelnickou hůlku, uhodnout karty, aniž by se dívali.

Podrobný návod plný ilustrací vás krok za krokem provede fascinujícím světem kouzel. Jednoduše a přirozeně si osvojíte všechna tajemství tohoto velkého umění.

OBSAH BALENÍ
1 kouzelnická hůlka, 1 šátek, 2 provázky, 2 kroužky, 1 kalíšek na vejce, 1 falešná půlka vaječné skořápky, 1 falešné vajíčko s otvorem, 4 barevné kelímky, 1 kostka se 6 geometrickými obrazci, 1 falešná kostka se třemi stranami, 3 čtvercové samolepky se 3 geometrickými obrazci, 1 malá krychlová krabička, 12 neprůhledných koleček, 1 průhledné kolečko, 24 kulatých samolepek s obrázky „panny“ a „orla“, jako na mincích, 1 speciální karta zobrazující na jedné straně srdcovou dámu a na druhé straně ostatní tři dámy, částečně překryté, 1 speciální karta zobrazující na jedné straně srdcového krále a na druhé straně žolíka, 12 karet běžné délky (4 dámy, 4 králové, 4 kluci), 12 karet o něco kratších než ostatní (žolíci), 1 průhledný plastový sáček

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 6 do
Doba hry (min) 45 min
Věk od 7 do 14 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu