Clementoni 14741.0 - Clemmy - 20 barevných kostek v kyblíku, základní barvy

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 325 Kč
Značka Clementoni
Vhodné pro děvčata i kluky od 9 měsíců
Záruka 2 roky

Clemmy - 20 barevných kostek v kyblíku, základní barvy - Clementoni 14741.0

Clemmy kostky v kyblíku jsou užitečná didakticko motorická hračka pro nejmenší. Měkké, zdravotně nezávadné různobarevné gumové kostičky lze jednoduše na sebe skládat a vytvářet tvary podle fantazie. Clemmy kostky se dodávají v praktické plastové dóze, jejíž víko může posloužit jako základna pro stavbu kostek. Balení obsahuje šest dvojitých a čtrnáct jednoduchých, lehce vanilkové vonících kostiček, které jsou naprosto bezpečné - kousání a házení jim ,ani vašemu dítěti, neublíží - a zároveň snadno omyvatelné. Od Clemmy kostek v kyblíku č. 14771.7 se liší jinou barevností.

9m+

Na Váš dotaz k produktu Clementoni 14741.0 - Clemmy - 20 barevných kostek v kyblíku, základní barvy odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Clementoni 14741.0 - Clemmy - 20 barevných kostek v kyblíku, základní barvy

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku