COBI BEN 10

Snad všechny děti dobře ví, kdo je to Ben 10. Je to chlapec, který získal na první pohled obyčejné hodinky. Ve skutečnosti jsou však mimozemským zařízením, díky nim na sebe může vzít jakoukoliv identitu. Teď je jen na Benovi, aby se naučil hodinky správně ovládat, protože jen s nimi se může postavit zlořádivým vetřelcům z vesmíru. Společně se svým dědou Maxem a sestřenicí Gwen zachraňují svět před vesmírným zlem, které je vedeno strašlivým Vilgaxem. Ten po hodinkách touží také, ovšem chce je použít k opačnému účelu. Jestli se Benovi podaří zachránit své blízké a ostatní svět, to je ve hvězdách. Ovšem nemusí být! Se stavebnicí Cobi Ben 10 je bezpečí celého světa i v rukou dětí. Ty si mohou postavit Azmuthovu laboratoř i Kevinovo auto. V naší nabídce jsou k dostání i figurky Ben 10, které zajistí stoprocentní zábavu.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice COBI > COBI BEN 10

Oblíbený hrdina BEN 10 v akci

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku