COBI FC Barcelona

Už jste někdy hráli fotbal ve svém dětském pokojíčku? Že vám to maminka nedovolí? My se jí ani nedivíme! Takové rozbité okno, není žádná legrace. Ovšem se sérií Cobi stavebnic FC Barcelona i maminka změní názor. S touto stavebnicí budete mít v pokojíčku ten nejslavnější fotbalový tým! Ovšem napřed si budete muset složit hřiště i jednotlivé figurky. Společnost Cobi se však rozhodla, že neodhalí, která figurka fotbalového hráče se v balení ukrývá. Vždy se tak jedná o poměrně dost velké překvapení! Cílem každého dítěte je pak nasbírat všechny k sestavení celého týmu. Sbírání děti tolik baví, když se pak stane, že budou mít v týmu dvě figurky Messiho, jednoduše ho mohou vyměnit se svým kamarádem. Ovšem ani takový fotbalový tým se dvěma stejnými a nejlepšími hráči není k zahození, co říkáte?

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice COBI > COBI FC Barcelona

Slož si svého Messiho a další hvězdy FC Barcelona

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku