DVD 2DVD Kung Fu Panda 1-2

prodej skončil

vybrat jiné zboží
DĚLÁ RADOST UŽ 4 DĚTEM
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
BNF D007080

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

DVD 2DVD Kung Fu Panda 1-2

Kolekce 2 animovaných příběhů odehrávající se ve staré Číně.

Panda jménem Po, má moc rád Kung Fu, je ale příliš neklidný a zatím příliš nešikovný. Musí překonat svoji obrovskou lenost, aby se snížil k tomu, že vstane a půjde se podívat do  Údolí klidu na volnbu opravdového Dračího bojovníka. Ten by měl zemi jako legendární válečník ochránit před tygrem Tai Lungem. Volba by měla padnout na tygřici, zmiji, jeřába, kudlanku nebo opici, ale prst Ugveje ukáže překvapivě na Poa. Po musí nastoupit do tréninku k věhlasnému mistrovi Sifu, který musí z Poa vytvořit legendu Kung fu dříve, než se objeví Tai Lung a zaútočí.

Po v sobě skrývá kromě lenosti, nešikovnosti také velké přednosti. Zda se mistrovi podaří z malé pandy vykřesat odvážného bojovníka, se mohou podívat na tomto DVD.

Kolekce obsahuje:

Kung Fu Panda 1 (2008, USA, 88 min.)

Režie: John Stevenson, Mark Osborne
Hrají: Angelina Jolie, Dan Fogler, David Cross, Dustin Hoffman, Ian McShane, Jack Black, Jackie Chan, James Hong, JR Reed, Kyle Gass, Lucy Liu, Michael Clarke Duncan, Randall Duk Kim, Seth Rogen, Wayne Knight
Českém dabingu hrají: Otakar Brousek starší, Saša Rašilov, Nela Boudová
Zvuk: Dolby Digital 5.1 - česky, Dolby Digital 5.1 - anglicky
Titulky: české

Kung Fu Panda 2 (2011, USA, 90 min.)

Druhý díl o pandě Po, který se stal legendárním Dračím bojovníkem a stal se kamarádem Tygřice, Jeřába, Zmije, Kudlanky a Opice, se kterými úspěšně hájí své území. Bohužel jen do té doby, kdy se objevuje zlosyn plánující krádež mocné zbraně, zníčení umění Kung fu i celé  Číny. Proto musí Po vytáhnout do ještě většího boje než doposud s přáteli zažili, opřít se o své kořeny a minulost, nabrat nové vědění a schopnosti, ppomocí kterých mouhoou obhájit vítězství.

Režie: Jennifer Yuh
Hrají: Jack Black, Angelina Jolie, Seth Rogen, Dustin Hoffman, Lucy Liu, James Hong, David Cross
Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, česky
Titulky: anglické, české

Věk od 5 let
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Dotaz k produktu