DVD Monster High: Proč se příšerky zamilovávají & Hrůzy páteční noci

Dostupnost Skladem (2 ks)
Původní cena 299 Kč
Sleva -27%
Vaše cena s DPH 219 Kč
Množství
Značka Bontonfilm
Vhodné pro děvčata od 3 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

DVD Monster High: Proč se příšerky zamilovávají & Hrůzy páteční noci

Monster High je škola pro dospívající děti známých monster ve městě New Salem v Oregonu. Hlavních šest postav je Clawdeen Vlk, Cleo de Nile, Dracula, Frankie Stein, Ghoulia a Lagoona Modrá.
Panenky jsou vysoké 27 cm. Jsou vyrobeny z ABS plastu a hlavy z měkkého PVC. Pleť mají panenky v tónech modré, zelené, oranžové a růžové. Každá postava má unikátní hlavu s tesáky, vlčíma ušima, ploutvemi, atd.

Frankie Stein ve zbrusu novém filmu Hrůzy pátečních večerů zjistí, že se se svými kamarády nemůže zúčastnit šampionátu na kolečkových bruslích. Skulltimate Roller Maze vyjadřuje své přesvědčení o tom, že pokud zkusí využit “síly příšerek”, nic nemusí být ještě ztracené. Ve snímku Proč se příšerky zamilovávají se dva pohlední mladíci se pokusí ukořistit srdce Draculaury dřív, než oslaví své sladké 1600. narozeniny.

Získejte dvojitou porci zážitků s příšerkami a užijte si dvě fantastická dobrodružství ozdobená lebkami a doslova duchaplnou zábavou!

Délka DVD: 88 min

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu DVD Monster High: Proč se příšerky zamilovávají & Hrůzy páteční noci odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KNIHY A FILMY > DVD Monster High: Proč se příšerky zamilovávají & Hrůzy páteční noci

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku