Edika Diagnostika dítěte předškolního věku

-12% 399 Kč

349 Kč

Tento produkt si již zakoupili 2 zákazníci
Dostupnost

Skladem 4 kusy
Můžete mít už 16.12.

Značka
Kód výrobce
EDK 06581

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Edika Diagnostika dítěte předškolního věku

Kniha nabízející základní orientaci v tom, co by mělo umět dítě předškolního věku. V této knize je věnována pozornost motorice, grafomotorice, zrakovému a sluchovému vnímání, myšlení a řeči, vnímání prostoru a času, základním matematickým, sociálním dovednostem. Také schopnosti hrát si a být samostatným.

Cílem knihy není nálepkování dětí a jejich zaškatulkování do nějaké pevné pozice. Naopak profesionální autorky poskytují velké množství informací a návodů, jak přínosným způsobem podpořit ve zvládání toho, co by mělo dítko zvládat, aby se mu co nejplynuleji podařilo nastoupit do první třídy. Inspiruje pro přímou práci s dítětem, které vychází z běžných vývojových potřeb. S touto knihou pak mohou jak pedagogové, tak rodiče, sami diagnostikovat dítěti jeho vývojovou úroveň.

Kniha byla sepsána na základě dlouhodobých odborných zkušeností. Potvrzuje, že diagnostika nemůže být jednorázová, ale opakovaná, aby se minimalizovalo zkreslení okamžikem, kdy je dítko nevyladěno nebo pod tlakem. Stejně tak je kniha výzvou pro rodiče i učitele pro přímou práci s dětmi. Při zjištění daných odchylek ve vývoji dítka je v knize doporučeno obrátit se na poradenská nebo klinická pracoviště, kde je možno požádat o odbornou diagnostiku.

Autor: Jiřina Bednářová, Vlasta Šmardová

Vhodné pro děti od 15 let
Jazyk: čeština
Počet stran: 128 + 96 příloha
Vazba: brožovaná, šitá nitmi
Rozměry: 21 x 30 cm
Země původu: ČR

Věk od 15 let
záruka 2 roky
Země původu ČR
Pro koho Kluky a holky
Rozměr (cm) 21 x 30 cm

Dotaz k produktu