Edika Diktáty a testy pro 6. třídu

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Vaše cena s DPH 125 Kč
Množství
Značka Edika
Vhodné pro děvčata i kluky od 10 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Edika Diktáty a testy pro 6. třídu

Cvičebnice plná diktátů a testů určených pro žáky 6. tříd nabo pro 1.stupeň osmiletých gymnázií. Děti si mohou zopakavat a vylepšit své znajosti z jazyka českého. Mohou je využít jak žáci doma, tak učitelé pro práci ve vyučování.

1. část tvoří 15 doplňovacích diktátů. Ty odrážejí probírané učivo, každý z diktátů je malým příběhem a je možné ho diktovat podle klíče ze zadní části publikace.

2. část tvoří 15 jazykových testů. Devět je jich seřazeno podle tematických celků probíraných v ročníku, zbývajících šest poslouží k souhrnnému zopakování základního probraného učiva. Některé z testů obsahují ještě i chytáky, v nichž se často chybuje.

3. část tvoří 12 úkolů v části Učíme se hrou. K této části patří dalších 11 volných pracovních listů, určených pro rozstříhání a třízení podle úkolů a lepení do sešitu.

Správné řešení či variantu psaného projevu mohou žáci nalézt jak v zadní části učebnice, tak např. v Pravidlech českého pravopisu nebo ve Slovníku spisovné češtiny pro školu a veřejnost.  

Autor: Vlasta Gazdíková

Vhodné pro děti od 10 let
Počet stran: 68 + 20 stran příloha
Jazyk: čeština
Vazba: brožovaná lepená s chlopněmi
Rozměry: 21 x 29 cm
Země původu: ČR

Na Váš dotaz k produktu Edika Diktáty a testy pro 6. třídu odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KNIHY A FILMY > Edika Diktáty a testy pro 6. třídu

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku