Educa

Společnost Educa vznikla v roce 2001 sloučením dvou společností zaměřující se na herní průmysl - společností Borras Plana a Educa Sallent. Tak vznikla společnost Educa Borras se sídlem v Barceloně. Jejím hlavním cílem je zajistit zábavu a ponaučení jak pro děti, tak pro dospělé. Společnost tak patří mezi jedničky ve výrobě puzzle pro děti a dospělé, tak i naučných her a hraček pro děti. Všechny produkty společností Educa zaručují absolutní nezávadnost materiálu, kvalitu a spokojenost všech, kteří s hračkami či výrobky přijdou do kontaktu. Protože jen s kvalitním produktem může přijít kvalitní a ničím nerušená zábava. Hlavním výrobním sortimentem jsou dětské kostky s veselými obrázky, dětské hry a další dětské hračky, které pomáhají rozvíjet dětskou aktivitu. V neposlední řadě musíme zmínit i velmi oblíbené puzzle. Společnost Educa se zaměřuje jak na děti, pro které má v nabídce puzzle s nejrůznějším počtem dílku. Jsou tu snazší i složitější kousky. Všechny puzzle pro děti jsou vyráběny s motivem jejich oblíbených pohádkových postav. Proto bude skládání opravdu legrace. Pro dospělé si společnost připravila širokou škálu nejrůznějších motivů. Puzzle jsou již složitější, troufnete si i na kousek s 6000 dílky? Velkou výhodou jsou právě motivy puzzle. Když je poskládáte a slepíte dohromady, výborně poslouží i jako obraz do interiéru. Educa přináší radost, zábavu i ponaučení.

Nacházíte se: 4kids > Podle značky > Educa

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku