Efko Hry pro předškoláky

-18% 399 Kč

329 Kč

s DPH

Dostupnost

Skladem >5 ks
Můžete mít už 25.9.

Doprava
Značka
Kód výrobce
EFK 54672
Tento produkt si již zakoupilo 37 zákazníků

Efko Hry pro předškoláky

Soubor her pro předškoláky. Sada obsahuje 11 vzdělávacích her vhodných pro děti předškolního věku. Hry jsou vymyšleny tak, aby se při hře dítě mohlo zdokonalit v řadě dovedností, jako je v procvičování paměti, postřehu, rozhodování, rychlosti, orientaci v prostoru, pozornosti, slovní zásoby, argumentace, logického myšlení a předvídavosti.

Soubor her:

  • Zrcadlo – hra pro 2 hráče – dospělého a dítě zaměřená na paměť dítěte. Úkolem je, aby si dítě zapamatovalo dospělým vyloženou variaci kartiček.
  • Logické pexeso – hra pro 2–4 hráče. Rozšířená verze oblíbené hry. Čtyři tematické karty přidají zcela nový rozměr. Pexesové kartičky totiž zároveň připadají k tematickým kartám. Dítě, které nalezne dvojici, musí nejprve zdůvodnit před ostatními, že kartičky náleží jeho tematické kartě.
  • Sázky – hra pro 3–6 hráčů zaměřená na postřeh a paměť čerpá z momentu překvapení a soutěživosti. Sázky lze hrát ve více variantách.
  • Abeceda – hra pro 2–8 hráčů, během které děti hledají obrázky začínající na náhodně zvolené písmenko abecedy.
  • Mřížka – hra pro 2 hráče se zaměřením na prostorovou orientaci, rozlišení pravé a levé strany a schopnosti vyhodnotit složitější pokyn za pomoci názorné pomůcky mřížky.
  • Hrátky s mřížkou – hra pro 2 hráče zaměřená na paměť a postřeh, nabízí celkem tři herní varianty. Vždy je třeba zapamatovat si nahodilé rozložení kartiček ve mřížce a poté vyvozovat jejich původní polohu.
  • Loto – tradiční hra známá také jako Bingo. V tomto případě však opět s bonusem, tentokrát v podobě 6 bohatě ilustrovaných loto karet, na kterých se nachází objekty, které jsou postupně losovány. Děti si tak musejí hlídat obsah vlastní loto karty a do poslední chvíle zůstat v napětí, kdo nakonec získá kýžené 3 kartičky.
  • Já to vím – hra pro 2–4 hráče. Hra je zacílená na pohotovost a okamžité zapojení aktivní složky slovní zásoby.
  • Tak se ukaž – hra pro 3–8 hráčů se zaměřením na motoriku a představivost. Los určuje, zda dítě ztvární význam vylosované kartičky pantomimou, kreslením nebo jej popíše vlastními slovy.
  • Ruka, noha, nos – velmi rozverná a zábavná hra pro 2 hráče nebo 2–3 skupiny po 2 hráčích, která procvičí motoriku a schopnost vzájemné spolupráce.

Obsah balení: 32 hracích karet, 162 čtvercových kartiček, 6 velkých LOTO karet, 4 tematické karty, prostorovou mřížku, oboustranný terčík se střelkou a sadu žetonů, návod a typy k obměně stávajících her.

Vhodné pro děti od 4 let.
Počet hráčů: 1+
Délka hry: cca 10 minut
Materiál: karton
Rozměry balení: 30,5 x 31 x 7,5 cm

 

Počet hráčů (od) 1 od
Průměrná délka hry (min) 10 min
Věk od 4 do 7 let
Země původu ČR
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Související produkty