Efko Hry pro předškoláky

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 389 Kč
Značka Efko
Vhodné pro děvčata i kluky od 4 do 7 let
Záruka 2 roky

Efko Hry pro předškoláky

Soubor her pro předškoláky. Sada obsahuje 11 vzdělávacích her vhodných pro děti předškolního věku. Hry jsou vymyšleny tak, aby se při hře dítě mohlo zdokonalit v řadě dovedností, jako je v procvičování paměti, postřehu, rozhodování, rychlosti, orientaci v prostoru, pozornosti, slovní zásoby, argumentace, logického myšlení a předvídavosti.

Soubor her:

  • Zrcadlo – hra pro 2 hráče – dospělého a dítě zaměřená na paměť dítěte. Úkolem je, aby si dítě zapamatovalo dospělým vyloženou variaci kartiček.
  • Logické pexeso – hra pro 2–4 hráče. Rozšířená verze oblíbené hry. Čtyři tematické karty přidají zcela nový rozměr. Pexesové kartičky totiž zároveň připadají k tematickým kartám. Dítě, které nalezne dvojici, musí nejprve zdůvodnit před ostatními, že kartičky náleží jeho tematické kartě.
  • Sázky – hra pro 3–6 hráčů zaměřená na postřeh a paměť čerpá z momentu překvapení a soutěživosti. Sázky lze hrát ve více variantách.
  • Abeceda – hra pro 2–8 hráčů, během které děti hledají obrázky začínající na náhodně zvolené písmenko abecedy.
  • Mřížka – hra pro 2 hráče se zaměřením na prostorovou orientaci, rozlišení pravé a levé strany a schopnosti vyhodnotit složitější pokyn za pomoci názorné pomůcky mřížky.
  • Hrátky s mřížkou – hra pro 2 hráče zaměřená na paměť a postřeh, nabízí celkem tři herní varianty. Vždy je třeba zapamatovat si nahodilé rozložení kartiček ve mřížce a poté vyvozovat jejich původní polohu.
  • Loto – tradiční hra známá také jako Bingo. V tomto případě však opět s bonusem, tentokrát v podobě 6 bohatě ilustrovaných loto karet, na kterých se nachází objekty, které jsou postupně losovány. Děti si tak musejí hlídat obsah vlastní loto karty a do poslední chvíle zůstat v napětí, kdo nakonec získá kýžené 3 kartičky.
  • Já to vím – hra pro 2–4 hráče. Hra je zacílená na pohotovost a okamžité zapojení aktivní složky slovní zásoby.
  • Tak se ukaž – hra pro 3–8 hráčů se zaměřením na motoriku a představivost. Los určuje, zda dítě ztvární význam vylosované kartičky pantomimou, kreslením nebo jej popíše vlastními slovy.
  • Ruka, noha, nos – velmi rozverná a zábavná hra pro 2 hráče nebo 2–3 skupiny po 2 hráčích, která procvičí motoriku a schopnost vzájemné spolupráce.

Obsah balení: 32 hracích karet, 162 čtvercových kartiček, 6 velkých LOTO karet, 4 tematické karty, prostorovou mřížku, oboustranný terčík se střelkou a sadu žetonů, návod a typy k obměně stávajících her.

Vhodné pro děti od 4 let.
Počet hráčů: 1+
Délka hry: cca 10 minut
Materiál: karton
Rozměry balení: 30,5 x 31 x 7,5 cm

 

Na Váš dotaz k produktu Efko Hry pro předškoláky odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Efko Hry pro předškoláky

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku