Ep Line Glitters třpytivá sněžítka 3-pack - Poškozený obal - Sněžítka z oceánu

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 229 Kč
Značka EPline
Vhodné pro děvčata od 5 let
Záruka 2 roky

Ep Line Glitters třpytivá sněžítka 3-pack - Poškozený obal - Sněžítka z oceánu

Sada k výrobě krásných třpytivých sněžítek s různými motivy a barevnými doplňky. Děti sami mohou vyrobit krásná sněžítka, je to tak jednoduché! Stačí trocha vody, podstavec pro sněžítka, kapsle se třpytkami a ozdobné komponenty. Během několika chvil je sněžítko hotové! Pak jej můžete zasadit do ozdobného krytu a pomocí plastové hůlky třást a sledovat stříbrné sněžení.

Obsah balení: 3 průhledné koule, 3 kryty na kouli, 3 figurky, 9 dekorativních doplňků, 4 kapsle s třpytkami, 3 podstavce, hůlku, zásobník a návod.

Vhodné pro děti od 5 let.
Rozměry snežítka: 2,5 cm
Rozměry balení: 19,9 x 16 x 3,5 cm

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Na Váš dotaz k produktu Ep Line Glitters třpytivá sněžítka 3-pack - Poškozený obal - Sněžítka z oceánu odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > ŠKOLA A VOLNÝ ČAS > Ep Line Glitters třpytivá sněžítka 3-pack - Poškozený obal - Sněžítka z oceánu

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku