EP Line Predators DNA sáček

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 65 Kč
Značka EPline
Licence Predators
Vhodné pro kluky od 3 do 10 let
Záruka 2 roky

Predators DNA sáček

Ostrov Predosaurie je domovem nebezpečných válečníků Predosaurů. Jsou jednimi z prehistorických ještěrů zapojených do boje, které stále nekončí. Po zemětřesení vystupují ze sopek další válečníci, moci chtiví, kteří chtějí zabrat celý ostrov. Predosauři se musí bránit.

Žhavá láva sopky propojila DNA těchto ještěrů. Každé balení obsahuje kartu s informací o křížení dvou dinosauřích DNA, s popisem a jménem Predasaura.Představitelé Predasaurs Insect jsou barevní, více agresivnější, s vyceněnými zuby ve tmě. Do boje jdou s helmou a pořádnou zbraní. Karta s informací je přiložena v každém letáčku a popisuje vlastnosti Predasaura. Vedle karty je v balení i letáček s příběhem a novou hrou.

Obsah balení:

  • figurka, prehistorická zbraň, kartička a letáček

Nechejte chlapce bojovat ze ochranu ostrova Predosaurů!

Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: plast

Na Váš dotaz k produktu EP Line Predators DNA sáček odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > EP Line Predators DNA sáček

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku