EP Line Zelfs Vytvoř si vlastního zelfa

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 599 Kč
Značka EPline
Licence Zelfs
Vhodné pro děvčata i kluky od 5 let
Záruka 2 roky

EPLine EP02009 - Zelfs - Vytvoř si vlastního zelfa

Vytvořte si svého Zelfa! Chcete, aby byl váš Zelfpuntíkatý nebo pruhovaný? Nebo aby měl na sobě jiné tvary? A jak bude barevný?A co zuby? Jaké bude mít zuby? Že by tesáky? Ozdobte si svého Zelfa podle svéfantazie! Dejte mu jméno a vymyslete mu vlastní příběh. Malujte na něj  různé vzory,vybarvujte samolepky a nalepujte je na svého Zelfa. Hned bude veselejší.Nebaví vás už tento design? Nevadí. Stačí Zelfa jenom umýt a můžete ho pomalovatznova a znova. Je to jenom na vás a vaší fantazii. Balení obsahuje figurku cca18 cm vysokou (měřeno bez vlasů), 4 sady samolepek (barevné a černobílé), 3barevné fixy a návod. Vhodné pro děti od 5 let. různé vlastnosti. Sbírejte je a seznamte se s nimi!

Na Váš dotaz k produktu EP Line Zelfs Vytvoř si vlastního zelfa odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > EP Line Zelfs Vytvoř si vlastního zelfa

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku