EPLine DIT1514 - Velké paleontologické muzeum

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Původní cena 999 Kč
Sleva -42%
Vaše cena s DPH 579 Kč
Množství
Značka Lisciani Giochi
Licence Discovery
Vhodné pro děvčata i kluky od 8 do 12 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Velké paleontologické muzeum - EPLine DIT1514
8+

Máte-li rádi dinosaury, je tahle ojedinělá herní sada pro vás to pravé! Uvnitř krabice najdete všechno, co potřebujete k postavení svého prvního paleontologického muzea. Složte si čtyři modely dinosaurů, posatavte je na podstavec a umístěte do trojrozměrné polchy, která plně napodobuje dnes už neexistující prehistorické prostředí. Získáte tak překrásné diorama, jaké můžete videt v těch nejdůležitějších muzeích světa.
Pročtěte si brožuru se spoustou zajímavostí o pravěkých zvířatech, zahrajte si deskovou hru a odpovězte na vědomostní otázky z přiložených kartiček. Balení obsahuje fosilie Tyrannosaurus rex, fosilie Brachiosaurus, fosilie Triceraptos, fosilie Pteranodon, 3 pozadí přírody, 4 podstavce na dinosaura, brožuru o dinosaurech, hru, kvíz (na kartičkách) a návod.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu EPLine DIT1514 - Velké paleontologické muzeum odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > EPLine DIT1514 - Velké paleontologické muzeum

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku