EPline EP01149 - Predators, blistr s UV svítilnou

Dostupnost Skladem (3 ks)
Původní cena 149 Kč
Sleva -34%
Vaše cena s DPH 99 Kč
Množství
Značka EPline
Licence Predators
Vhodné pro děvčata i kluky od 3 do 10 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Predators, blistr s UV svítilnou - EPline EP01149
3+

Vstup do světa pravěkých tvorů a seznam se s živočichy, kteří před několika miliony let obývali Naši planetu. Měj jedinečnou sbírku 24 prehistorických tvorů a 80 hracích karet. Na každé kartě je barevný obrázek dinosaura, jeho charakteristika, informace čím se živil, ve které době, a jak dlouho žil. Malý černý obrys živočicha a lidské postavy v pravém dolním rohu trefně ukazuje velikost pravěkého tvora vůči dospělému člověku. Posvítíš-li na figurky UV světlem, změní barvu. Nasbírej všech 24 figurek a 80 hracích karet. V každém blistru najdeš návod ke karetní hře. Posviť na svou figurku UV baterkou a sleduj, jak změní barvu. Balení obsahuje 3x figurka, 3x karta, 1x letáček a 1x UV baterka.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu EPline EP01149 - Predators, blistr s UV svítilnou odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > EPline EP01149 - Predators, blistr s UV svítilnou

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku