EPline EP01151 - Predators, blistr s klecí

Dostupnost Poslední kus skladem
Vaše cena s DPH 129 Kč
Množství
Značka EPline
Licence Predators
Vhodné pro kluky od 3 do 10 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Predators, blistr s klecí - EPline EP01151
3+

Vstup do světa pravěkých tvorů a seznam se s živočichy, kteří před několika miliony let obývali Naši planetu. Měj jedinečnou sbírku 24 prehistorických tvorů a 80 hracích karet. Na každé kartě je barevný obrázek dinosaura, jeho charakteristika, informace čím se živil, ve které době, a jak dlouho žil. Malý černý obrys živočicha a lidské postavy v pravém dolním rohu trefně ukazuje velikost pravěkého tvora vůči dospělému člověku. Posvítíš-li na figurky UV světlem, změní barvu. Nasbírej všech 24 figurek a 80 hracích karet. V každém balení najdeš návod ke karetní hře. Tato jedinečná klec svítí a vydává zvuky pravěkých ještěrů. Balení obsahuje 3x figurka, 3x karta, 1x letáček a klec.

Na Váš dotaz k produktu EPline EP01151 - Predators, blistr s klecí odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > EPline EP01151 - Predators, blistr s klecí

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku